کد خبر : 1868745 | 16 بهمن 1401 ساعت 19:46 | 8.4K بازدید | 0 دیدگاه

انتخاب سرمربی جدید بعد از انتخابات؛

استعفای سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری پذیرفته شد

در غیاب سعید علی‌حسینی، کمیته فنی استعفای او را از سرمربی‌گری تیم ملی وزنه‌برداری پذیرفت.

استعفای سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری پذیرفته شد

به گزارش "ورزش سه"، کمیته فنی فدراسیون وزنه‌برداری در جلسه امروز به اتفاق آرا و با توجه به عدم حضور «سعید علی‌حسینی» جهت دفاع از عملکرد خود، استعفای وی را پذیرفتند. اعضای این کمیته همچنین اعلام کردند انتخاب سرمربی جدید تیم ملی بزرگسالان به بعد از برگزاری مجمع انتخاباتی در تاریخ 15 اسفندماه، موکول شود.
حسین مقامی، سرپرست دبیری فدراسیون، در خصوص تصمیم‌های جلسه کمیته فنی توضیح داد: کمیته فنی نمی‌خواهد اشتباهی که در گذشته و در روزهای آخر ریاست علی مرادی صورت گرفته یک بار دیگر توسط فدراسیون تکرار شود. هر کسی که به ریاست فدراسیون انتخاب  شود، باید دستش باز باشد که سرمربی تیم ملی را با نظر خود انتخاب کند.
وی ادامه داد: کمیته فنی فدراسیون امروز در حالی تشکیل شد که «سعید علی‌حسینی» سرمربی تیم ملی در کلمبیا، پیش از این استعفای خود را اعلام کرده و برای دفاع از عملکرد این تیم در مسابقات جهانی، در جلسه حضور نیافت. اعضای کمیته فنی در جلسه بعد از مسابقات قهرمانی آسیا در بحرین نیز نظر مساعدی نسبت به عملکرد و نتایج کسب‌شده نداشتند و علی‌حسینی یک کارت زرد از این بابت گرفته بود، اما فرصت دیگری به وی داده شد تا در مسابقات قهرمانی جهان هدایت تیم را برعهده داشته باشد. اما این حضور با توجه به نتایج کسب‌شده، هزینه اردوها و جایگاه وزنه‌برداری ایران در دنیا، نتوانست نظر کمیته فنی را تامین کند.
مقامی ادامه داد: اعضای کمیته فنی انتظار داشتند آقای علی‌حسینی در جلسه حضور یابد و از عملکرد خود دفاع کند. اما عدم حضور وی به منزله عدم دفاع از خود تلقی شده و با توجه به جمیع جهات، استعفای وی را پذیرفتند.

دیدگاهها