کد خبر : 1868872 | 17 بهمن 1401 ساعت 16:35 | 39.9K بازدید | 9 دیدگاه

باید حد و مرزها را حفظ کرد

از رفتار بازیکنانم با وینیسیوس خوشم نیامد

خاویر آگیره معتقد است بازیکنان تیمش باید در زمین بهتر رفتار می‌کردند و به نوعی از وینیسیوس حمایت کرد.

از رفتار بازیکنانم با وینیسیوس خوشم نیامد

به گزارش "ورزش سه"، وینیسیوس روز گذشته در بازی رئال مادرید مقابل مایورکا دقایق سختی را پشت سر گذاشت. او هم از روی سکوها شعارهای بعضا نژادپرستانه می‌شنید و هم در زمین مورد آزار و اذیت کلامی بازیکنان مایورکا قرار داشت و بارها نیز روی او مرتکب خطا شدند. به خصوص مافِئو و رائیو، دو بازیکن مایورکا، از ابتدای بازی سعی در تحریک وینیسیوس داشتند و بالاخره موفق نیز شدند و وینی یک کارت زرد گرفت.

1798636

خاویر آگیره، مربی مایورکا، در پایان بازی گفت: «از برخی رفتار و حرکات بازیکنانم در زمین خوشم نیامد. به من گفته‌اند که وینیسیوس هدف آنها بود و رفتارشان از نظر من اصلا حرفه‌ای نبود. من بارها از بازیکنان در زمین خواسته‌ام که فقط روی فوتبال تمرکز کنند و این نوع رفتارها درست نیست. با آنها در این مورد حرف خواهم زد. در بازی رفت، وقتی وینیسیوس گل زد و رقصید، من خوشم نیامد. بارها وینیسیوس را دیده‌ام که از داور طلب کارت زرد برای بازیکن حریف می‌کند یا زبانش را بیرون می‌آورد و... اما این رفتارها علیه او در زمین درست نبود.»

1798671

آگیره ادامه داد: «باید در پیروزی‌ها و شکست‌ها شخصیت بالای خودتان را نشان دهید. من مکزیکی هستم و به خوبی از رفتارهای نژادپرستانه مطلعم. باید در زمین احترام بازیکنان رقیب را نگه داشت. من متعلق به دوره‌ای دیگر هستم و در دوران من همیشه بازیکنان در زمین حد و مرزهایی داشتند.»

دیدگاهها