کد خبر : 1868879 | 17 بهمن 1401 ساعت 16:10 | 18K بازدید | 1 دیدگاه

ون پارس اصفهان 2 – شهرداری آستارا صفر

لیگ یک/ درخشش پرسپولیسی سابق در فولادشهر

تیم فوتبال ون پارس موفق شد به لطف درخشش رضا کرملاچعب، با 2 گل از سد شهرداری آستارا عبور کند.

لیگ یک/ درخشش پرسپولیسی سابق در فولادشهر

به گزارش "ورزش سه"، دیدارهای هفته بیست‌ویکم لیگ دسته اول، امروز برگزار شد که در یکی از این مسابقات، تیم فوتبال ون پارس در استادیوم فولادشهر اصفهان میزبان شهرداری آستارا بود و موفق شد با 2 گل از سد حریف خود بگذرد و به رده هشتم صعود کند.

این دیدار با شروع توفانی میزبان آغاز شد. جایی که بازیکنان ون پارس با یک حرکت از سمت راست صاحب موقعیت شدند. شوت رضا کرملاچعب را یکی از مدافعان شهرداری آستارا از روی خط برگشت داد و روی ریباند، توپ برابر محمد امینی قرار گرفت و او با یک شوت مطمئن، دروازه حریف را باز کرد.

پس از این گل، شاگردان مهدی توتونی در تیم ون پارس بر بازی مسلط بودند و در دقیقه 33 یک ارسال از سمت چپ به رضا کرملاچعب، خرید زمستانی میزبان، رسید و او توانست دروازه حریف را باز کند و اختلاف را به عدد 2 برساند.

در ادامه بازی نیز شهرداری آستارا حملاتی را به روی دروازه میزبان خلق کرد که تمرکز ون پارسی‌ها استفاده از ضدحملات بود و آنها چندین بار صاحب فرصت‌های خوبی شدند که هیچ‌کدام راهی به درون دروازه پیدا نکرد تا در نهایت تیم اصفهانی با این 2 گل، برنده از زمین خارج شود.

ون پارس با پیروزی‌ای که به دست آورد، 27 امتیازی شد و توانست به رتبه هشتم جدول صعود کند. آنها با سایپا رده دومی 7 امتیاز فاصله دارند و امیدوارند در 12 دیدار باقی‌مانده، خود را به جمع تیم‌های مدعی برسانند. شهرداری آستارا نیز با 19 امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

دیدگاهها