کد خبر : 1868885 | 17 بهمن 1401 ساعت 16:25 | 58.8K بازدید | 43 دیدگاه

پیام حیدری داور بازی حساس هفته نوزدهم شد؛

راه‌حل کمیته داوران برای پایان کشمکش با پرسپولیس

پیام حیدری داور بازی صنعت نفت و پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر شد.

راه‌حل کمیته داوران برای پایان کشمکش با پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، روابط عمومی فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته نوزدهم لیگ برتر را اعلام کرد و بر همین اساس پیام حیدری دیدار حساس صنعت نفت آبادان و پرسپولیس را قضاوت خواهد کرد.

همچنین کمک‌های او به ترتیب علیرضا ایلدروم، وحید سیفی و امیر ایار هستند. محمدرضا فلاح نیز به عنوان ناظر این مسابقه معرفی شده است.

پرسپولیس در شرایطی به مصاف صنعت نفت می‌رود که سرخ‌ها در هفته‌های اخیر به شدت نسبت به داوری‌ها معترض بودند و صدرنشینی خود را نیز از دست دادند. عصبانیت یحیی گل‌محمدی حتی به حدی بود که تهدید کرد در اعتراض به این اتفاقات امیدهایش را به زمین می‌فرستد.

مسابقه این هفته پرسپولیس بسیار حساس خواهد بود و پیام حیدری روز آسانی در ورزشگاه تختی آبادان پیش رو ندارد اما این داور باتجربه راه حل کمیته داوران برای پایان کشمکش‌های اخیر با پرسپولیس است.

آخرین بازی‌ خارج از خانه‌ای که پیام حیدری برای سرخ‌ها قضاوت کرد به هفته بیست و ششم فصل گذشته مربوط می‌شد که پرسپولیس برای جا نماندن از کورس نیاز مبرمی به سه امتیاز بازی ذوب آهن داشت اما در اصفهان با نتیجه یک بر یک متوقف شد.  پس از این بازی پر تب و تاب پرسپولیس به دلیل اعتقاد به اعلام آفساید اشتباه علیه این تیم و کم گرفتن وقت‌های تلف شده به حیدری اعتراض کرد و یحیی گل‌محمدی نیز که در آن بازی محروم بود پس از مسابقه با آمدن از سکوها به زمین عصبانیت خود را به داور نشان داد.

اما آخرین دیداری که حیدری برای پرسپولیس قضاوت کرده به هفته دوم همین فصل و بازی حساس با فولاد مربوط می‌شود که با نتیجه بدون گل به پایان رسید. بازی‌های پرسپولیس و فولاد در سال‌های اخیر همواره جنجالی بوده اما پیام حیدری سعی در اداره آن بازی نفس‌گیر داشت.

در هرحال، همه فوتبالی‌ها روی این موضوع اتفاق نظر دارند که پیام حیدری یکی از داوران با کیفیت و سلامت فوتبال ایران است و به همین دلیل برای این بازی حساس انتخاب شده است. باید دید حیدری چه عملکردی در هفته نوزدهم خواهد داشت.

دیدگاهها