کد خبر : 1868895 | 17 بهمن 1401 ساعت 17:27 | 42.3K بازدید | 8 دیدگاه

وضعیت نادری در ازمیر بعد از زلزله ترکیه

محمد نادری، مدافع چپ ایرانی آلتای اسپور، یکی دیگر از لژیونرهای فوتبال ایران در لیگ ترکیه است که خوشبختانه وضعیت خوبی بعد از وقوع زلزله در این کشور دارد.

وضعیت نادری در ازمیر بعد از زلزله ترکیه

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته شهرهای مختلف ترکیه شاهد وقوع زلزله بود و خسارت زیادی نیز به بار آورد. با توجه به حضور پرتعداد بازیکنان ایرانی در لیگ این کشور، وقوع این زلزله نگرانی زیادی را بابت وضعیت بازیکنان ایرانی نیز شکل داد.

محمد نادری، مدافع چپ اسبق استقلال و پرسپولیس نیز که اکنون در تیم دسته اولی آلتای اسپور در ازمیر کار خود را دنبال می‌کند، طبق پیگیری‌های به عمل آمده شرایط خوبی دارد و مشکلی بابت زلزله برای وی پیش نیامده است.

نادری در گفت‌وگوی کوتاهی که با خبرنگار ما داشت با اشاره به این موضوع از شرایط خودش نیز این‌طور گفت: خوشبختانه مشکلی برایم پیش نیامده و از تمام عزیزانی که بعد از وقوع زلزله در ترکیه نگران حالم بودند و پیگیری کردند تشکر می‌کنم. متاسفانه زلزله خسارت زیادی در شهرهای مختلف ترکیه به وجود آورده و مردم شرایط مناسبی ندارند. با این حال امیدوارم هرچه زودتر شرایط خوب شود.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم اولین زلزله در ترکیه روز گذشته در ازمیر آمد که حوالی ساعت 9 صبح بود، اما لرزش زیادی نداشت و خسارت به بار نیاورد.

مدافع موفق تیم آلتا اسپور در پایان برای مردم خوی نیز که این روزها درگیر زلزله شده‌اند آرزوی سلامتی کرد.

دیدگاهها