کد خبر : 1868905 | 17 بهمن 1401 ساعت 18:23 | 45.9K بازدید | 11 دیدگاه

ادعای مارکا

اتلتیکو ستاره رئال را می‌خواهد

دنی سبایوس که این روزها به ستاره خط میانی رئال تبدیل شده، در پایان فصل قراردادش تمام می‌شود و از اتلتیکومادرید پیشنهاد دارد.

اتلتیکو ستاره رئال را می‌خواهد

به گزارش "ورزش سه"، دنی سبایوس در سال 2017 از بتیس به رئال مادرید پیوست، ولی نتوانست زیر نظر زیدان ارزش‌هایش را اثبات کند. او پس از مقطعی حضور قرضی در آرسنال، از فصل گذشته به رئال برگشت و یک دوره مصدومیتی طولانی را نیز پشت سر گذاشت. سبایوس در فینال لیگ قهرمانان و در اواخر بازی وارد زمین شد و عالی کار کرد تا کارلو آنچلوتی خواهان ماندنی شدن او شود.

1797770

سبایوس در فصل جاری متحول شده و بیشتر از همیشه در ترکیب رئال قرار می‌گیرد. او البته حالا جای خود را نیز در ترکیب ثابت رئال پیدا کرده است و گفته می‌شود باشگاه متقاعد شده به او پیشنهاد تمدید بدهد.

سبایوس که اخیرا برای اولین بار در دوران حضورش در رئال در چهار بازی متوالی به میدان رفته، تا پایان فصل منتظر رئال خواهد ماند و اولویت او تمدید است، اما پیشنهاد باشگاه باید او را برای ادامه کار متقاعد کند.

1795841

مارکا نوشته است که او با وجود داشتن پیشنهاد از لیگ برتر انگلیس، قصد دارد در لالیگا به فوتبالش ادامه دهد و با توجه به دستمزد بالایش، بازگشت او به بتیس تقریبا غیرممکن است. یکی از جدی‌ترین پیشنهادات او نیز از اتلتیکو مادرید است. دیگر تعهدی بین دو باشگاه مادریدی برای عدم جذب بازیکن از یکدیگر وجود ندارد و اتلتیکو از مدتی پیش مذاکراتش با سبایوس را شروع کرده. ولی این بازیکن تا زمانی که مذاکرات تمدیدش به نتیجه نرسیده، به پیشنهاد اتلتیکو پاسخی نخواهد داد. اگر سبایوس تمدید نکند، اتلتیکو می‌تواند مقصد بعدی‌اش باشد.

دیدگاهها