کد خبر : 1869087 | 18 بهمن 1401 ساعت 16:18 | 45.6K بازدید | 13 دیدگاه

با تداوم مشکلات مدیریتی و مالی

جدایی قطعی 5 ستاره یوونتوس در تابستان

یوونتوس یکی از بدترین مقاطع تاریخ خود را پشت سر می گذارد و برای حفظ تراز مالی باشگاه، چندین ستاره تیم در تابستان جدا خواهند شد.

جدایی قطعی 5 ستاره یوونتوس در تابستان

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس به دلیل دستکاری ارقام مربوط به سود حاصل از خرید و فروش بازیکنان و همچنین توافق با بازیکنان برای امضای توافقنامه کاهش دستمزد با کسر 15 امتیاز در این فصل جریمه شد. 
اما به نظر نمی‌رسد که این پایان راه باشد و حالا آنها نگران این هستند که امتیازهای بیشتری از این باشگاه کم شود، چرا که نمایندگان فدراسیون فوتبال ایتالیا خواهان کسر 20 امتیاز از این تیم در دادگاهی هستند که انتظار می‌رود در ماه مارس برگزار شود. 

1796401

یوونتوس اکنون در رده سیزدهم جدول قرار دارد و با این وضعیت، کسب سهمیه لیگ قهرمانان غیرممکن خواهد بود. از حالا مشخص است که باشگاه برای فصل بعد بخش بزرگی از منابع مالی خود را از دست خواهد داد و به همین دلیل تصمیم بر این شده تا قراردادهایی که در پایان فصل تمام می شوند، تمدید نشوند و همچنین بازیکنان با دستمزد بالا نیز در فهرست فروش قرار بگیرند.

1760370

طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، دو ستاره آرژانتینی یوونتوس یعنی آنخل دی‌ماریا و لئاندرو پاردس در پایان فصل جدا خواهند شد. پاردس قرضی از پی اس جی برای یووه بازی می کند و دی‌ماریا نیز تا پایان فصل قرارداد دارد. این منبع معتبر همچنین نوشته است که جدایی آدرین رابیو، خوان کوادرادو و الکس ساندرو نیز قطعی است. یووه خوشبین است با جدایی این پنج بازیکن، 70 میلیون یورو ذخیره کند.

دیدگاهها