کد خبر : 1869186 | 18 بهمن 1401 ساعت 22:15 | 12.8K بازدید | 5 دیدگاه

تشویق بعد از سوت پایان

فولاد هجومی، دلخواه هواداران شد (عکس)

هواداران فولاد پس از سوت پایان، از جواد نکونام و بازیکنان فولاد بابت نمایش امروز تشکر کردند.

فولاد هجومی، دلخواه هواداران شد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، آخرین دیدار امروز، میان فولاد و سپاهان برگزار شد. جایی که شاگردان نکونام در حضور هواداران خودی، به مصاف حریف رفتند و در نهایت نیز این بازی با پیروزی زردپوشان اصفهانی به پایان رسید. فولادی‌ها در این دیدار نمایش قابل‌قبولی را ارایه کردند و فرصت‌های پرشماری را مقابل دروازه شاگردان مورایس از دست دادند و در نهایت در یکی از معدود فرصت‌های سپاهان، روی یک اشتباه و گل به خودی، دروازه خود را بازشده دیدند.

1799602

هواداران فولاد که پس از پانزده هفته دوباره به ورزشگاه آمده بودند، به حمایت از نماینده شهرشان پرداختند. تشویق اهوازی‌های حاضر در فولاد آرنا، یک بار روانی مثبت برای تیم نکونام ایجاد کرد که باعث ایجاد موقعیت‌های متعدد و خطرناک و البته ارائه یک بازی رو به جلو شد.

با وجود شکست تلخ مقابل سپاهان، تماشاگران فولاد پس از این دیدار به تشویق جواد نکونام و بازیکنان تیمشان پرداختند تا به نوعی پیش از دیدار حساس در لیگ قهرمانان آسیا به آن‌ها دلگرمی بدهند.

1799601
همچنین ابراهیمی، مدیرعامل شرکت فولاد نیز در کنار تماشاگران و از روی سکوها این دیدار را تماشا کرد.

فولاد در دیدار بعدی خود باید در رفسنجان به مصاف مس برود و بعد از آن کاروان تیم راهی قطر می‌شود تا برای دیدار حساس برابر الفیصلی عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده شوند.

دیدگاهها