کد خبر : 1869310 | 19 بهمن 1401 ساعت 14:12 | 37.7K بازدید | 3 دیدگاه

مشکل مالیاتی

دلیل عدم تمدید قرارداد اسکالونی با تیم ملی آرژانتین

قرارداد لیونل اسکالونی با تیم ملی آرژانتین هنوز تمدید نشده و طبق ادعای رسانه های آرژانتینی، تنها یک مانع در راه رسیدن به توافق نهایی وجود دارد.

دلیل عدم تمدید قرارداد اسکالونی با تیم ملی آرژانتین

به گزارش "ورزش سه"، شروع مربیگری لیونل اسکالونی از تیم ملی آرژانتین بود. او که مدتی کوتاه دستیار خورخه سامپائولی در سویا بود، پس از هدایت تیم زیر 20 ساله های آرژانتین، به عنوان مربی موقت تیم بزرگسالان انتخاب شد و سپس قراردادش دائمی شد. اسکالونی در کمتر از 600 روز توانست آرژانتین را قهرمان کوپا آمه‌ریکا 2021 و جام جهانی 2022 کند. او این روزها در مذاکره با فدراسیون فوتبال آرژانتین برای تمدید قراردادش است ولی فعلا توافق نهایی حاصل نشده است.

1792805

طبق ادعای رسانه‌های آرژانتینی، تمام صحبت‌ها انجام شده و توافقاتی نیز حاصل شده اما مشکل مالیاتی تنها مانع بر سر رسیدن به توافق نهایی است و به همین دلیل اسکالونی روز گذشته در مراسم اعلام نامزدی مشترک آرژانتین، شیلی، پاراگوئه و اروگوئه برای جام جهانی 2030 غایب بود. دستیاران او همچون پابلو آیمار و روبرتو آیالا در این مراسم حضور داشتند ولی اسکالونی همچنان در مایورکاست و قرار است هفته بعد به آرژانتین برود.

1790375

کلودیو تاپیا، رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین، دیروز در پاسخ به سوالی در مورد تمدید قرارداد اسکالونی گفت: «من همیشه خبرهای خوبی می دهم و در مورد اسکالونی هم وعده می دهم که منتظر خبرهای خوبی باشید. من عادت به دادن اخبار مثبت دارم و جای نگرانی نیست.»

دیدگاهها