کد خبر : 1869397 | 19 بهمن 1401 ساعت 21:21 | 109K بازدید | 49 دیدگاه

این چه فوتبالی‌ست؟ فقط برای مهاجم دو متری سانتر کردند

کنفرانس جنجالی تاوارس بعد از باخت به پرسپولیس

سرمربی برزیلی نفت آبادان از عملکرد داور و تیم پرسپولیس انتقاد زیادی انجام داد.

کنفرانس جنجالی تاوارس بعد از باخت به پرسپولیس

به گزارش “ورزش سه“ ادسون تاوارس پس از شکست صنعت نفت مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: دیروز در نشست خبری در مورد این مسئله صحبت کردیم که گفته بودند باید پنالتی را جبران کنیم؛ فکر می‌کنم قولی که داده بودند انجام شد و جبران شد! من در مورد اشتباهات داوری زیاد صحبت نمی‌کنم، ولی این چهارمین مرتبه است که علیه ما تصمیم‌های داور به ناحق گرفته می‌شود. جدا از این مشکل باید به بازیکنانم تبریک بگویم. 

وی در ادامه گفت: جدا از این مشکل باید به بازیکنانم تبریک بگویم. به خاطر اینکه در طول هفته ما متفاوت تمرین کرده بودیم. یک ساعت قبل از بازی یکی از بازیکنانمان را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و محمد قنبری را هم به دلیل مصدومیت در نیمه اول از دست دادیم. به دلیل چنین مشکلات و سختی‌هایی که در طول بازی برای ما پیش می‌آید ناچاریم جای برخی از بازیکنان را عوض کنیم. به همین خاطر به بازیکنانم تبریک می‌گویم که با وجود تمام سختی‌هایی که داشتیم بسیار خوب بازی کردند. تیم ما نسبت به پرسپولیس تیم‌تر بودیم.

تاوارس ادامه داد: فوتبالی که آنها بازی می‌کردند فقط این بود که از خط دفاع توپ را می‌گرفتند و برای مهاجم دومتری‌شان توپ را ارسال می‌کردند که آن هم توپ را برای نفر بعدی می‌ساباند، این فوتبال نیست. ممکن است قهرمان شوند، اما امروزه فوتبال مدرن این نیست. با وجود همه سختی‌هایی که بازیکنان ما داشتند به بازیکنانم تبریک می‌گویم.

تاوارس در مورد اینکه صنعت نفت در ترکیب تیمش نیاز به دگرگونی ندارد، گفت:‌ خیلی با این نظر موافق نیستم. قرار نیست فقط به بازیکن جوان بازی بدهیم تا بگوییم به بازیکن جوان بازی داده‌ایم. بازیکن جوان باید توانایی‌هایش را نشان بدهد. تنها جوانی که تاکنون نتوانسته‌ایم از آن استفاده کنیم احمد شریعت‌زاده بوده است. تیم ما با وجود داشتن بازیکنانی مثل باصری، شریعت و دلیری در مسابقات لیگ امیدها در رده پنجم، مسابقات را به پایان رساندند.

وی در مورد اینکه بازیکنان باتجربه روند تیمی را کند کرده‌اند، گفت: با شما موافقم. امروز ترکیب تغییر داشت، دیر یا زود عوض می‌شد. سه بازیکن ما امروز مصدوم بودند. ممی‌زاده هم خوب بازی کرد اما با توجه به اینکه در خط حمله نیاز به گلزن داشتیم تغییراتی دادم. بیت‌سعید فقط دو روز با ما تمرین کرد آن هم به دلیل مصدومیت بود که از او راضی بودم. ریکانی به خاطر جراحی که انجام داده بود ۶-۵ ماه دور از مسابقات بود. زمانی که بازیکن بعد از توانبخشی به تمرینات برمی‌گردد باید به مرور زمان به ترکیب برگردد. ما در پست ریکانی بازیکنی نداریم و باید بازی می‌کرد. 

سرمربی نفت آبادان در مورد اینکه به بازی زیبا امتیاز و نتیجه نمی‌دهند و اینکه در ابتدایی حرف‌هایش گفته چهار هفته داوری به ضرر نفت بوده و آیا دست‌هایی پیش پرده هست تا نفت نتیجه نگیرد، گفت: در جواب سؤال اول باید بگویم بله، و در جواب سؤال دوم باید بگویم، نه.

دیدگاهها