کد خبر : 1869513 | 20 بهمن 1401 ساعت 15:30 | 25.8K بازدید | 13 دیدگاه

رئیس لالیگا:

سوپرلیگ مثل گرگی در لباس گوسفند است

خاویر تباس، رئیس لالیگا، معتقد است طرح جدید سوپرلیگ اروپا تفاوتی با طرح شکست خورده قبلی ندارد و قرار است همه را فریب دهد.

سوپرلیگ مثل گرگی در لباس گوسفند است

به گزارش "ورزش سه"، حامیان سوپرلیگ اروپا امروز فاش کردند که می‌خواهند نسخه جدیدی از پروژه‌ای که دو سال پیش شکست خورد را راه‌اندازی کنند. بر اساس گزارش روزنامه تلگراف انگلیس؛ سوپرلیگ اروپا یک رقابتی چند لیگی(در چند سطح مختلف مثل لیگ قهرمانان، لیگ اروپا و لیگ کنفرانس فعلی یوفا) متشکل از 60 تا 80 تیم بدون عضو دائمی خواهد بود و هر تیم حداقل 14 بازی در طول یک فصل انجام خواهد داد. 

1800215

کمپانی "A22 اسپورتس منیجمنت" که اسپانسر اصلی پروژه سوپرلیگ اروپاست، این خبر را امروز به طور رسمی اعلام کرد، این در حالی است که سه باشگاه رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس در نبرد با اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) برای احیای پروژه‌ جاه‌طلبانه خود هستند.

1790359

خاویر تباس، رئیس لالیگا، که همواره مخالف سوپرلیگ بوده، در واکنش به بیانیه امروز در مورد سوپرلیگ، توییت کرد:«سوپرلیگ گرگی در لباس گوسفند است و می خواهد فوتبال اروپا را فریب دهد اما دماغ و دندان‌هایش بزرگ هستند. چهار دسته برای سوپرلیگ؟ واضح است که مثل طرح 2019 خودشان در دسته اول قرار دارند و این فقط گردهمایی چند باشگاه بزرگ اروپایی است.»

دیدگاهها