کد خبر : 1869515 | 20 بهمن 1401 ساعت 16:01 | 41.2K بازدید | 29 دیدگاه

ریچارد کیز:

لیورپول به رئال ببازد، یورگن کلوپ رفتنی است

ریچارد کیز، مجری ورزشی انگلیسی، معتقد است که در صورت حذف لیورپول برابر رئال در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، جدایی مربی آلمانی در پایان فصل قطعی خواهد بود.

لیورپول به رئال ببازد، یورگن کلوپ رفتنی است

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول و یورگن کلوپ این روزها شرایط خوبی را تجربه نمی‌کنند. نتایج ضعیف قرمزهای آنفیلد باعث شده این تیم در حال حاضر در رتبه دهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار داشته باشد.

شاگردان کلوپ روز شنبه در مقابل ولورهمپتون با شکست سنگین 3-0 بدرقه شدند و یورگن کلوپ مغموم و پریشان در کنفرانس خبری بعد از این مسابقه در ورزشگاه مولینکس با جیمز پیرس، روزنامه‌نگار، دچار تنش شده و به سوال او پاسخ نداد. کلوپ بعد از این اقدامش با انتقادات زیادی روبرو شد.

1800219

ریچارد کیز، مجری ورزشی انگلیسی، در انتقاد از کلوپ گفت:«مشکلات لیورپول با سیتی فرقی نمی کند. متاسفم چون به نظر می رسد کلوپ هر کاری که از دستش بر می آید، انجام می دهد تا در کنفرانس های مطبوعاتی خود را به جای گواردیولا جا بزند. رفتار او در نشست خبری پس از بازی با وولوز چه بود؟ نادیده گرفتن جیمز پیرس چون نوشته‌های انتقادی‌اش را دوست ندارد؟ این رقت‌انگیز است.»

1799053

کیز ادامه داد:«وقتی یک مربی با رسانه‌ها دعوا می کند، در این تنش فقط یک برنده وجود دارد و آن مربی نیست. حدس می زنم کلوپ از لیورپول برود. الان نه، اما اگر رئال مادرید آنها را حذف کند، فکر می کنم او لیورپول را ترک خواهد کرد. لیورپول سایه‌ای از روزهای درخشانش است و در این زمینه کلوپ مقصر اصلی است.»

دیدگاهها