کد خبر : 1869523 | 20 بهمن 1401 ساعت 16:42 | 33.6K بازدید | 36 دیدگاه

پیشرفت خیرکننده استقلال، از 1 به 2.75 گل

استقلال در دور برگشت لیگ برتر تبدیل به یک تیم کاملا تهاجمی شده است. تیمی که زیاد موقعیت ایجاد می کند و با وجود اینکه زیاد هم موقعیت از دست می دهد، پر گل به پیروزی می رسد.

پیشرفت خیرکننده استقلال، از 1 به 2.75 گل

به گزارش "ورزش سه"، استقلال پیش از تعطیلات جام جهانی به گواه سایت های آنالیز تیمی بود که بیشترین موقعیت را روی دروازه حریفان ایجاد می کرد اما با  این حال تیمی بود که در صدر جدول تیم هایی که موقعیت از دست می دهند، قرار داشت. استقلال در هفته های ابتدایی بعد از تعطیلات جام جهانی نتوانست، این روند را ادامه دهد و حتی شکست در برابر تیم های تراکتور و سپاهان را هم تجربه کرد اما مجددا در هفته های اخیر به تیمی تبدیل شده است که ریکاردو ساپینتو و تماشاگران استقلال انتظار دارند.

استقلال در دور برگشت یک معدل گل جالب را در هر بازی برای خود به ثبت رسانده است. ادامه این روند حتی می تواند آبی ها را تبدیل به تهاجمی ترین تیم لیگ برتر تبدیل کند. معدل گل 2.75 در هر بازی از دور برگشت. این یک آمار فوق العاده است. 11 گل در 4 بازی. استقلال با این گل ها شمار گل های خود را به عدد 26 رسانده است و حالا با گل گهر و بعد از تیم سپاهان که 29 گل زده تهاجمی ترین تیم لیگ برتر به حساب می آید. بله درست متوجه شده اید؛ استقلال در 15 بازی دور رفت 15 گل زده بود و معدل گل زده این تیم در هر بازی 1 گل بود. اما استقلال در دور برگشت و در 4 بازی 11 گل زده و معدل گل زده این تیم در هر بازی 2.75 گل رسیده است. این یک پیشرفت فوق العاده است. بی جهت نیست که ریکاردو ساپینتو با پشت سر گذاشتن این بازی ها نسبت به جذب بازیکن جدید به جای سیاوش یزدانی تردید دارد. شاید در خلوت از خود می پرسید؛ آیا تیمی که با بازیکنان گذشته اش این همه پیشرفت کرده نیاز به بازیکن جدید دارد؟ و آیا حیف نیست یکی از بازیکنان فعلی اش را به بهانه جذب بازیکن جدید از ترکیب کنار بگذارد؟

1799081

نگاهی می اندازیم به نتایج تیم استقلال در دور برگشت بازی ها

هفته اول – دور برگشت 
*سپاهان 2 – استقلال یک (دور رفت : استقلال 0 – سپاهان 2)
هفته دوم – دور برگشت 
*استقلال 4 – ملوان صفر (دور رفت: ملوان 1 – استقلال 3)
هفته سوم – دور برگشت 
*مس کرمان 2 – استقلال 3 (دور رفت: استقلال 1 – مس 0 )
هفته چهارم – دور برگشت 
*استقلال 3  نفت مسجد سلیمان یک (دور رفت: نفت مسجد سلیمان 0 – استقلال 0)

دیدگاهها