کد خبر : 1869616 | 21 بهمن 1401 ساعت 13:43 | 17.6K بازدید | 0 دیدگاه

ستاره‌های ایرانی پالما روی پوستر رفتند

دو بازیکن ایرانی تیم فوتسال پالما روی پوستر این باشگاه برای دیدار مقابل خاین قرار گرفتند.

ستاره‌های ایرانی پالما روی پوستر رفتند

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتسال پالما که حسین طیبی و مسلم اولادقباد، دو ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد و توانسته نتایج خوبی در فصل جاری لیگا ناسیونال اسپانیا به دست بیاورد و فقط با تفاضل گل کمتر نسبت به تیم خاین در جایگاه سوم جدول قرار بگیرد، امشب در یک رقابت حذفی به مصاف همین تیم خواهد رفت.

پالما اسپانیا در حالی از ساعت ۲۲:۳۰ امشب در حساس‌ترین و آخرین مسابقه مرحله یک‌چهارم نهایی فوتسال کوپا دل ری مقابل خاین قرار می‌گیرد که این تیم در لیگا ناسیونال یک پله بالاتر از آنها قرار دارد، اما یاران طیبی و اولادقباد امیدوار هستند در مسابقه امشب نتیجه بگیرند و راهی نیمه‌نهایی شوند.

حسین طیبی که ۶ روز قبل در مسابقه هفته نوزدهم لیگا ناسیونال اسپانیا نمایش درخشانی در جریان پیروزی ۵ بر ۴ مقابل کوردوبا داشت و توانست دو گل برای رسیدن تیمش به سه امتیاز به ثمر رساند، امشب هم با انگیزه زیادی آماده تقابل با تیم خاین است.

طیبی و اولادقباد که در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا موفق شدند در تقابل با تیم کوردوبا گلزنی کنند، در حالی امشب هم آماده جدال با تیم خاین هستند که باشگاه پالما تصویر این دو ستاره فوتسال ایران را روی پوستر این مسابقه قرار داده است.

1800423

دیدگاهها