کد خبر : 1869841 | 22 بهمن 1401 ساعت 23:09 | 63.7K بازدید | 31 دیدگاه

گالتیه: عصبانی و نگرانم، امباپه را نخواهیم داشت

خبر بد سرمربی پاریس در آستانه بازی با بایرن

سرمربی پاری‌سن‌ژرمن که به شدت از عملکرد شاگردانش مقابل موناکو خشمگین بود اعلام کرد که در آستانه بازی با بایرن نگران است.

خبر بد سرمربی پاریس در آستانه بازی با بایرن

به گزارش "ورزش سه"، پاری‌سن‌ژرمن تنها سه روز قبل از بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ، امشب در خانه موناکو متحمل یک شکست (3-1) تلخ شد تا در یک شرایط نگران کننده قرار بگیرد؛ شرایطی که خشم کریستوف گالتیه را به همراه داشت.

سرمربی پاریسی ها در پایان بازی با موناکو در پاسخ به این سوال که آیا عملکرد شاگردانش او را عصبانی کرده گفت:" بله من عصبانی هستم چون شروع فاجعه باری داشتیم و گل سوم را هم در دقایق تلف شده نیمه اول خوردیم تا کار برای جبران سخت شود. ما امروز صبح علاوه بر مصدومان قبلی به خاطر یک ویروس (گوارشی) چند بازیکن خود را از دست دادیم.

1800844

بازی ما ضرباهنگ لازم را نداشت. این وضعیت فعلی تیم است. من نمی توانم پشت آن پنهان شوم. وضعیت تیم اینگونه است. عجیب است اما واقعیت دارد. عجیب است که به عنوان سرمربی پاری سن ژرمن این را می گویم اما واقعیت فعلی همین است."

نگران وضعیت فعلی هستم
پاری‌سن‌ژرمن طی 10 بازی اخیر خود 4 شکست متحمل شده و این بسیار نگران کننده است و باعث خشم هواداران نیز شده است. گالتیه با تاکید به اینکه تیمش در این شرایط به اتحاد نیاز دارد افزود:" شرایط سختی برای بازیکنان و هواداران است. ما یک بازی بسیار مهم در روز سه شنبه خواهیم داشت و باید برای آن متحد باشیم تا با انرژی و اعتماد به نفس بالا ظاهر شویم. من نگران بازی با بایرن هستم، باید ببینم کدام یک از غایبین امروز می توانند در روز سه شنبه حاضر باشند. تیم در حال حاضر به شدت تضعیف شده و نگران هستیم. من عصبانیت هواداران را درک می کنم."

1800845

او با اشاره به ضعف های تیمش در این دیدار ادامه داد:" باید تمرکز و دقت خود را در خط دفاعی بالاتر ببریم. در نیمه دوم شوت های کم اثری به سمت دروازه حریف زدیم و به نظرم این برای تیمی چون تیم ما قابل قبول و کافی نیست. ما قصد داشتیم از طریق پیستون های خود در زمین حریف نفوذ کنیم ولی دریافت گل های زودهنگام برنامه را تغییر داد."

خبر بد گالتیه: امباپه به بایرن نمی رسد!
سرمربی پاریس در پاسخ به سوالی در مورد مصدومیت کیلیان امباپه و احتمال حضور او در بازی روز سه شنبه مقابل بایرن مونیخ گفت:" فکر نمی کنم امباپه مقابل بایرن بازی کند. مسابقات دیگری نیز در پیش داریم و در خصوص وی ریسک نمی کنیم. امیدواریم که امباپه هر چه زودتر بهبود یابد و وراتی، مسی و دیگر غایبین را برای بازی بعد داشته باشیم."

دیدگاه‌ها