کد خبر : 1869847 | 22 بهمن 1401 ساعت 23:59 | 73.8K بازدید | 5 دیدگاه

باشیروتو دروازه رم را هم باز کرد اما...

یک بدنساز، ستاره غیرمنتظره سری آ (عکس)

مدافع گلزن لچه که بیشتر به‌خاطر هیکل عضلانی خود مورد توجه است، امشب هم ستاره تیمش مقابل رم بود.

یک بدنساز، ستاره غیرمنتظره سری آ (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، لچه رده سیزدهمی موفق شد آ.اس.رم، تیم سوم جدول رده‌بندی سری آ را با تساوی یک بر یک متوقف کند؛ تک گل این تیم در بازی امشب را فدریکو باشیروتو به ثمر رساند اما این گل به دلیل برخورد به بازیکن رم، به نام مدافع لچه ثبت نشد.

فدریکو باشیروتو که با عضلات درشت و ورزیده خود، هیکلی شبیه بدنسازان دارد، بعد از گل امشب در حالی که تصور می‌کرد، گل به نام او ثبت شده، شادی گل معروف خود را انجام داد. مدافع تنومند آ.اس.رم مثل همیشه فیگور بدنسازان را با جشن گل خود تلفیق کرد تا عضلات ورزیده خود را به رخ بکشد.

1800857

فدریکو که با توجه به قدرت بدنی بالا و قد بلند خود، یک مدافع ایده‌آل در سری آ به حساب می‌آید، اولین گل فصل خود را مقابل آتالانتا در هفته چهاردهم زد ولی بعد از هفته هجدهم بود که حسابی مورد توجه قرار گرفت؛ جایی که او موفق شد دروازه میلان را باز کرده و شادی خود را با پیمودن یک مسیر طولانی و رونمایی از فیگوری که بعدها مشهور شد، برگزار کند.

مدافع لچه در ادامه یک گل دیگر هم زد تا شمار گل‌های این فصلش را به عدد سه برساند. او در بازی با رم بدشانس بود که ضربه سرش بعد از برخورد به مدافع حریف به گل تبدیل شد چرا که اگر این اتفاق هم رخ نمی‌داد، با توجه به ضربه خوب فدریکو، احتمال گل شدن توپ زیاد بود. البته تحت هر شرایطی باید باشیروتو را یکی از بهترین مدافعان حال حاضر سری آ بدانیم؛ بازیکنی که راهی سخت را برای رسیدن به سطح اول فوتبال ایتالیا پیموده است.

1800859

دیدگاهها