کد خبر : 1869875 | 23 بهمن 1401 ساعت 10:33 | 63.4K بازدید | 46 دیدگاه

بازگشت سیدحسین به قفس توری آبی‌ها

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با پیکان

آبی‌ها با کمترین تغییر ممکن نسبت به دیدار قبل و بازگشت حسینی به دروازه تیم، به مصاف پیکان خواهند رفت.

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با پیکان

به گزارش "ورزش سه"، در دیداری از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر، استقلال در استادیوم پاس قوامین به مصاف پیکان می‌رود. این دیدار قرار بود روز گذشته برگزار شود که به دلیل بارش شدید برف، به امروز موکول شد.

با این وجود، استقلال برای جا نماندن از کورس مدعیان و جدال با سپاهان و پرسپولیس، محکوم به پیروزی در این بازی خارج از خانه است. شاگردان ریکاردو ساپینتو می‌توانند برای 24 ساعت هم که شده، با سرخپوشان تهرانی هم امتیاز شده و امیدوار به لغزش رقیب دیرینه باشند. آن‌ها برای بازی با پیکان، به‌جز یک مورد، تغییری در ترکیب خود ایجاد نمی‌کنند.

* بازگشت سیدحسین پس از چهار دیدار
کاپیتان استقلال چهار بازی قبلی تیمش را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده بود و حالا مشکلی برای همراهی تیمش ندارد. در نبود حسینی، وظیفه حراست از دروازه آبی‌ها به علیرضا رضایی و سینا سعیدی‌فر رسیده بود.

1799880

* زوج عارف – سیلوا در خط دفاعی
تغییری در خط دفاعی استقلال صورت نمی‌گیرد و باز هم شاهد حضور عارف غلامی و رافائل سیلوا در ترکیب تیم خواهیم بود. آبی‌ها در 6 دیدار قبلی خود در تمامی رقابت‌ها، فقط یک مرتبه موفق به ثبت کلین شیت شده‌اند که این مسئله نمی‌تواند آمار خوبی برای تیمی باشد که فصل قبل رکورد بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ را به خود اختصاص داد.

* یامگا و سلمانی بدون تغییر
کوین یامگا در پست مدافع راست جا افتاده و امروز نیز در این بخش از زمین بازی می‌کند. آقای گل فصل قبل قهرمان لیگ، امسال وظایف کاملاً متفاوتی دارد. سلمانی نیز در دو بازی گذشته عملکرد بهتری داشته و ساپینتو فعلا او را به جلالی ترجیح می دهد.

1800204

* خط هافبک سه نفره بی‌تغییر می‌ماند
روزبه چشمی، سعید مهری و آرش رضاوند در بازی‌های گذشته بسیار رضایت‌بخش عمل کرده‌اند و جای هیچ انتقادی نگذاشته‌اند. سرمربی پرتغالی در بازی امروز، باز هم از این نفرات در خط میانی استفاده می‌کند.

* امید دوباره به درخشش بوشهری‌ها
محمد محبی و مهدی قایدی در بازی‌های گذشته به تناوب و چرخشی در ترکیب تیم درخشیده‌اند. دو مهره کلیدی استقلال که امروز نیز امید اول گلزنی آبی‌ها به شمار می‌روند و امروز از ابتدا کار را آغاز خواهند کرد.

1799603

* همچنان ارسلان مهاجم شماره یک است
ساپینتو اعتقاد ویژه‌ای به ارسلان مطهری دارد. مهاجم کهنه‌کار آبی‌ها که از مرز 100 بازی برای استقلال رد شد، امروز در خط حمله بازی می‌کند.

1795391

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با پیکان:
سیدحسین حسینی – عارف غلامی – رافائل سیلوا – کوین یامگا – جعفر سلمانی – روزبه چشمی – سعید مهری – آرش رضاوند – مهدی قایدی – محمد محبی – ارسلان مطهری

دیدگاه‌ها