کد خبر : 1869926 | 23 بهمن 1401 ساعت 13:56 | 33.3K بازدید | 5 دیدگاه

ابوالفضل از کابوس جام‌جهانی خلاص نمی‌شود(عکس)

مدافع چپ استقلال منتظر یک فرصت دیگر از سوی ساپینتو است تا یک بار دیگر توانایی هایش را ثابت کند.

ابوالفضل از کابوس جام‌جهانی خلاص نمی‌شود(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، ابوالفضل جلالی معمولا یکی از پر ماجرا ترین بازیکنان استقلال است، بازیکنی که فصل گذشته با کلی حرف و حدیث در خصوص رضایت نامه اش از سایپا راهی استقلال شد اما به دلیل مصدومیت تقریبا یک نیم فصل را از ترکیب آبی‌ها دور بود.

با این وجود، جوان چپ پای آبی‌ها در نیم فصل دوم توانست در ترکیب تیم مجیدی نمایش خوبی از خود به جا بگذارد و در این فصل نیز جلالی در چند هفته ابتدایی بازی می‌کرد و بعد از آن جای خود را به سلمانی داد.

علی رغم حضور کوتاه در ترکیب تیم ساپینتو، اما کارلوس کی روش تصمیم گرفت تا جلالی را با خود به قطر ببرد و او تنها چند دقیقه ای مقابل آمریکا به میدان رفت و عملکرد مثبتی داشت.

جلالی اما باز هم بدشانسی آورد و در همان بازی دچار آسیب دیدگی از ناحیه زانو شد و به مدت چند هفته است که مصدومیت را پشت سر گذاشته و می‌تواند استقلال را همراهی کند و تنها دقایقی از نیمه دوم را به خود اختصاص داده است.

بازیکنی که سودای لژیونر شدن یا حداقلش بازی فیکس در استقلال بعد از جام جهانی را در سر داشت، اکنون کمتر در ترکیب تیمش به میدان می‌رود. با این حساب می توان گفت جام جهانی برای ابوالفضل بدیمن بوده است.

دیدگاه‌ها