کد خبر : 1871086 | 29 بهمن 1401 ساعت 20:05 | 18.3K بازدید | 6 دیدگاه

هواداران در این بازی کنارمان باشند؛

نوری: فینال جام حذفی را جبران می‌کنیم

کاپیتان آلومینیوم ابراز امیدواری کرد بتوانند به پیروزی در بازی حذفی مقابل نساجی برسند.

نوری: فینال جام حذفی را جبران می‌کنیم

به گزارش "ورزش سه"، امیر نوری درباره تساوی ارزشمند آلومینیوم در دیدار اخیرش مقابل تراکتور عنوان کرد: بازی در تبریز برای تمام تیم‌های ایران سخت است و حضور تماشاگران تبریزی کاری می‌کند تا همه برای یک امتیاز در زمین تراکتور به زمین بروند، اما با این وجود تیم ما توانست یک نمایش شایسته و بهتر نسبت به آنها داشته باشد و دست پر به اراک برگردد.

او ادامه داد: تعداد موقعیت‌های خطرناک ما نسبت به تراکتور بیشتر بود و فکر نمی‌کنم آنها حتی یک فرصت هم در این بازی به وجود آوردند. به نظرم اگر یک مقدار دقت داشتیم، برنده هم می‌شدیم ولی همین که توانستیم برای ششمین بازی پیاپی نبازیم، اتفاق مثبتی است که در تبریز اتفاق افتاد.

هافبک آلومینیوم با بیان اینکه روحیه بالایی برای دیدار با نساجی داریم، اظهار کرد: روحیه تیم فوق‌العاده است و تک تک بچه‌ها انگیزه زیادی برای این مسابقه دارند و با نکاتی که آقای رحمتی می‌گویند، امیدوار هستیم یکی از بهترین بازی‌های خود را از نظر فنی به نمایش بگذاریم و دوباره به برتری برسیم.

نوری درباره اینکه در فینال جام حذفی فصل گذشته نتیجه را مقابل نساجی واگذار کردند و حالا دوباره در این رقابت‌ها باید با همین تیم رقابت کنند، گفت: واقعا در آن فینال حق ما باخت نبود و نساجی با یک ارسال یک گل زد و در روزی که بهتر از آنها بودیم، نتیجه نگرفتیم. نساجی یک باخت در جام حذفی به ما بدهکار است و باید آن فینال را جبران کنیم.

او یادآور شد: از تمام هواداران آلومینیوم و همشهریان خودم درخواست دارم در بازی با نساجی کنار ما باشند و تمام ظرفیت ورزشگاه را پر کنند تا در کنار آنها بتوانیم یک عملکرد و برد خوب کسب کنیم.

دیدگاهها