کد خبر : 1871160 | 30 بهمن 1401 ساعت 11:02 | 31.4K بازدید | 29 دیدگاه

مودریک و فلیکس عین خیالشان نیست! (عکس)

انتشار ویدئویی از میخایلو مودریک و ژوائو فلیکس، دو ستاره جدید چلسی، واکنش تند هواداران این تیم را به همراه داشته است.

مودریک و فلیکس عین خیالشان نیست! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، چلسی روز گذشته در هفته بیست و چهارم از رقابت‌های لیگ برتر به مصاف ساوتهمپتون رفت و با نتیجه 0-1 برابر این تیم شکست خورد.

سزار آسپیلیکوئتا در دقیقه 84 این بازی به دلیل ضربه‌ای که به سرش وارد شده بود از زمین بازی بیرون رفت و بسیاری نگران وضعیت این بازیکن بودند، اما به نظر نمی‌رسد که ستاره‌های جدید این تیم برای این موضوع اهمیت خاصی قائل باشند.

در حالی که کاپیتان چلسی روی زمین دراز کشیده بود و همه با نگرانی شرایط او را دنبال می‌کردند، مودریک و فلیکس مشغول انجام تمرین با توپ و ارسال پاس تک ضرب برای هم بودند.

انتشار ویدئویی از این صحنه خشم هواداران چلسی را به دنبال داشت و بسیاری از آن‌ها با انتشار مطالبی در شبکه‌های اجتماعی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

1803184

یکی از هواداران نوشت: «چطور ممکن است آن‌ها تا این حد آرام باشند، وقتی کاپیتان تیم دچار مصدومیت جدی از ناحیه سر شده است؟

هوادار دیگری با ابراز ناراحتی از این وضعیت اظهار داشت: «دقیقا به همین دلیل است که چلسی در حال حاضر یک تیم نیست.»

سومین کاربر اضافه کرد: « ودریک که هوادار آرسنال است و فلیکس هم صرفاً دنبال پول است. به همین دلیل است که وضعیت آسپیلیکوئتا هیچ اهمیتی برای آن‌ها ندارد.»

مودریک و فلیک در این بازی نمایش خوبی از خود ارائه نکردند. این اتفاق حتی باعث شد که بسیاری از مدیران چلسی بخواهند که بند خرید فلیکس را پس از پایان این فصل فعال نکنند.

چلسی با قبول شکست در بازی روز گذشته حالا تنها یک پیروزی در 10 دیدار اخیر به دست آورده و با 31 امتیاز در جایگاه دهم جدول رده‌بندی قرار گرفته است.

دیدگاهها