کد خبر : 1871213 | 30 بهمن 1401 ساعت 13:45 | 24.2K بازدید | 10 دیدگاه

استقلال درخواست ITC آمانوف را رد می‌کند

باشگاه استقلال قصد ندارد درخواست صدور ITC عزیزبک آمانوف را تأیید کند.

استقلال درخواست ITC آمانوف را رد می‌کند

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بود که به صورت رسمی، فهرست نفرات تیم نسف قرشی ازبکستان برای شرکت در فصل جدید رقابت‌های لیگ این کشور اعلام شد که نام عزیزبک آمانوف، بازیکن سابق استقلال نیز در این لیست دیده می شود.

پس از این اتفاق بود که باشگاه استقلال جدایی این وینگر ازبکی را غیرقانونی اعلام کرد. آبی‌ها همچنین در اطلاعیه خود آورده بودند که این موضوع را از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌کنند.

در شرایطی که آمانوف به همراه سایر اعضای تیم نسف قرشی در قطر به سر می‌برد و خود را برای دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و برابر الشباب عربستان آماده می‌کند، به نظر می‌رسد که این بازیکن نمی تواند در این مسابقه تیمش را همراهی کند.

طبق اخبار واصله، باشگاه نسف قرشی برای صدور ITC آمانوف، روز گذشته نامه ای را به باشگاه استقلال ارسال کرده است تا بتواند از این بازیکن در دیدار امشب استفاده کند اما به نظر می‌رسد که این اتفاق رخ نخواهد داد.

طبق پیگیری های به عمل آمده، مدیران استقلال قصد دارند به دلیل جدایی غیرمنتظره آمانوف و عدم توافق با این باشگاه، با صدور ITC این بازیکن مخالفت کرده و درخواست تیم ازبکی را رد کنند.

باید دید در نهایت و در درگیری حقوقی میان عزیزبک آمانوف و باشگاه استقلال، کدام یک از طرفین پیروز خواهند شد.

دیدگاهها