کد خبر : 1871294 | 30 بهمن 1401 ساعت 21:13 | 31.7K بازدید | 4 دیدگاه

از کرج تا رفسنجان؛

رابطه استاد شاگردی به قدمت یک عمر (عکس)

اشتباه رامتین سلیمان‌زاده در مصاف با آلومینیوم و سپس مصدومیت این بازیکن در مصاف با فولاد خوزستان واکنش محمد ربیعی را در قبال این بازیکن به همراه داشت.

رابطه استاد شاگردی به قدمت یک عمر (عکس)

به گزارش "ورزش‌سه"، نارنجی‌پوشان رفسنجانی در شرایطی دومین باخت فصل را در پایان هفته نوزدهم در اراک مقابل شاگردان مهدی رحمتی تجربه کردند که رامتین سلیمان‌زاده در این مسابقه یک اشتباه فاحش داشت و پس از آن هم دیگر مس رفسنجان توان بازگشت به مسابقه را پیدا نکرد.
این اشتباه از رامتین که یکی از آماده‌ترین مدافعان این فصل فوتبال ایران به شمار می‌رود قابل انتظار نبود و به همین دلیل بود که یکی از اتفاقات ویژه هفته نوزدهم بود تا محمد ربیعی پس از یک نمایش منسجم از تیمش که به پیروزی دو بر صفر برابر شاگردان نکونام در خانه منجر شد، در نشست خبری به ماجرای سلیمان‌زاده و اشتباهش در اراک بازگردد و به تمجید از این بازیکن بپردازد. ربیعی در صحبت‌های خود ضمن تمجید از رامتین، او را یکی از بهترین مدافعان سه چهار سال اخیر فوتبال ایران عنوان کرد و بار دیگر به قدیمی‌ بودن این رابطه استاد شاگردی اشاره کرد.

نکته آخر مورد نظر محمد ربیعی که تاکید ویژه‌ای هم روی آن داشت موضوعی است که شاید علاقمندان به فوتبال خیلی درباره آن ندانند، اما ربیعی و سلیمان‌زاده هر دو مسیر حرفه‌ای خودشان را از کرج آغاز کرده‌اند و در این بین مسیر این دو نفر انگار به هم گره خورده است! 

1803448


اولین مرتبه در نوجوانی و در تیم صنایع چوب امیر بوده که رامتین سلیمان‌زاده شاگرد ربیعی می‌شود که به دلیل مصدومیت خیلی زود وارد عرصه مربیگری شده است. شهرداری کرج دومین همکاری مشترک این دو به شمار می‌رود تا نوبت به سایپا مهر کرج برسد که نامی شناخته‌شده تر در فوتبال ایران به شمار می‌رود و یکبار هم در جام حذفی با سرمربیگری ربیعی مقابل استقلال بازی کرده است.
ماجراجویی این دو در آلومینیوم اراک ادامه پیدا می‌کند و در شرایطی که محمد ربیعی چند سال بعد با مس رفسنجان شانس حضور در لیگ برتر را پیدا کرد، در همان سال هم رامتین سلیمان زاده با آلومینیوم اراک لیگ برتری شد، تا در ابتدای لیگ بیست و دوم بار دیگر شاگرد خود را اینبار برای حضور در مس رفسنجان جذب کند؛ خریدی که یکی از برجسته‌ترین خریدهای این فصل لیگ برتر در بخش دفاعی به شمار می‌رود.
روز آینده مس رفسنجان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در تهران به مصاف هوادار می‌رود، اما رامتین سلیمان‌زاده در مصاف با فولاد خوزستان به دلیل مصدومیت جای خود را به بازیکن دیگری داد تا در این مسابقه شانس حضور نداشته باشد، اما در دیدارهای بعدی می‌تواند بار دیگر در کنار باهیا و توکلی دفاع سه نفره مستحکم مسی‌ها را شکل بدهد.

1803450

دیدگاه‌ها