کد خبر : 1871731 | 03 اسفند 1401 ساعت 03:53 | 37.2K بازدید | 8 دیدگاه

نساجی در جمع هشت تیم حذفی

ستاره سابق پرسپولیس دیبالا را رها نمی‌کند!

نساجی مازندران با گل شدن ضربه پنالتی علی شجاعی، آلومینیوم اراک را از رقابت‌های حذفی، حذف کرد.

ستاره سابق پرسپولیس دیبالا را رها نمی‌کند!

به گزارش "ورزش سه" آلومینیوم اراک در دو جام حذفی و در فاصله کمتر از ده ماه، به وسیله شمالی‌ها ناکام شد. ابتدا در اردیبهشت ماه امسال و در فینال، نساجی با تک گل مهرداد عبدی قهرمان شد. امروز هم در مرحله یک هشتم ایرالکو این بار در ضربات پنالتی، از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

بازی فشرده و درگیرانه دو تیم بدون رد شدن توپ از خط دروازه‌ها به وقت‌های اضافه رسید. در وقت‌های اضافه به نظر نساجی تمایل بیشتری برای کشیده شدن بازی به ضربات پنالتی داشت. آنها روی درخشش حقیقی و پنالتی‌زن‌های خوب تیم حساب ویژه‌ای باز کرده بودند. حامد شیری، بهترین گلزن نساجی در این فصل، تمام پنالتی‌های خود را وارد دروازه رقبا کرده و برای خامه روی کیک مطهری اسلحه پنهان خود را ۲ دقیقه مانده به پایان، به چمن امام خمینی اراک فرستاد. مربی سابق پرسپولیس از تجربه خود در لیگ قهرمانان آسیا استفاده و دوباره علی شجاعی را برای زدن پنالتی به ترکیب تیمش اضافه کرد.

با وجود اینکه انتظار می‌رفت علی شجاعی در بین ۵ نفر اول پنالتی‌زن‌ها باشد، اما مطهری روی ضربه آخر قمار کرد و ترجیح داد او را شبیه به لیگ قهرمانان پشت حساس‌ترین ضربه بفرستد. شجاعی هم با تمرکز کامل توپ را به تور دروازه پورحمیدی رساند. دیبالای شمالی‌ها هرچقدر پیش از زدن ضربه آرام و متمرکز بود، بعد از ضربه مثل فنر جمع شده از جا جهید و این‌بار به جای تماشاگران النصر رو به هواداران آلومینیوم، ماسک دیبالایی خود را به چهره زد.

شجاعی با دلخوری با بعضی از سکوهای وطنی مصدوم شد و در این مدت تمرینات خود را خارج از ترکیب اصلی دنبال می‌کرد. پنالتی حساس امروز و گل شدن آن به نظر دوباره راه را برای ستاره نساجی باز کرده و حفظ تمرکز با وجود زمان کم حضور در زمین، نشان از آمادگی ذهنی شجاعی دارد. در این میان سکوهای ورزشگاه اراک هم از شادی شجاعی با گلوله‌های برف استقبال کردند ولی علی، همچنان به شادی با هم‌تیمی‌ها ادامه داد.

شجاعی و دوستان هفته آینده در لیگ برتر در ورزشگاه وطنی، میزبان استقلال خواهند بود و این بازی فرصت مناسبی برای مطهری و شجاعی برای بازگشت به نوار امتیازگیری ابتدای فصل است.

عکس‌ها: محمد عباسی

1804310
1804307
1804306
1804308
1804309
1804305

دیدگاهها