کد خبر : 1871764 | 02 اسفند 1401 ساعت 23:55 | 12.7K بازدید | 16 دیدگاه

فریم به فریم با سوپرگل مهاجمی که قرار نبود بازی کند!

خیره‌کننده مثل داروین: گل تماشایی به قهرمان اروپا

داروین نونیز نه تنها به بازی با رئال رسید، بلکه تنها چهار دقیقه پس از سوت شروع، یک گل زیبا به ثمر رساند.

خیره‌کننده مثل داروین: گل تماشایی به قهرمان اروپا

به گزارش "ورزش سه"، دلنشین‌تر و زیباتر از این نمی‌شد؛ داروین نونیز که تا همین 24 ساعت قبل از شروع بازی حساس لیورپول و رئال مادرید حضورش در ترکیب سرخ‌پوشان به یک ابهام و نگرانی بزرگ تبدیل شده بود، به هر نحوی که بود در ترکیب قرار گرفت و 4 دقیقه بعد از شروع کار، یک سوپرگل به ثمر رساند.

مهاجم اروگوئه‌ای لیورپول در جریان پیروزی 2-0 تیمش مقابل نیوکسل یک گل زد، اما به دلیل مصدومیت از ناحیه شانه، زمین را ترک کرد تا پیروزی روحیه‌بخش در آستانه بازی با رئال، به یک نگرانی بزرگ ختم شود.

برای بازی مقابل تیمی که لیورپول را در فینال دوره قبل شکست داده بود، یورگن کلوپ به همه سربازانش نیاز داشت و می‌دانست که اگر قرار است کاری انجام شود، باید در دیدار رفت انجام شود. این استراتژی با گل زودهنگام نونیز در دقیقه 4 به تحقق پیوست و در ادامه نیز به گل دوم سرخ‌پوشان انجامید تا آنها در آستانه کسب بردی دلنشین قرار بگیرند.

1804425

نونیز در اولین موقعیت جدی لیورپول بود که دروازه رئال را باز کرد. در صحنه یادشده، محمد صلاح یک پاس دقیق به دهانه دروازه ارسال کرد و داروین نونیز برای گل کردن آن ترجیح داد ضربه‌ای ماهرانه با کنار پایش به توپ بزند و درحالی‌که کورتووا فقط یک تماشاگر بود، گل اول تیمش را به زیباترین شکل ممکن به ثمر برساند.

1804423
1804421
1804422

دیدگاه‌ها