کد خبر : 1872127 | 04 اسفند 1401 ساعت 23:18 | 12.9K بازدید | 3 دیدگاه

آن‌ها بعد از کسر امتیاز شگفت‌انگیز شده‌اند

نانت 0-3 یوونتوس: همچون ققنوس!

یوونتوس در دیدار برگشت موفق شد نانت را 3-0 شکست داده و راهی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا شود.

نانت 0-3 یوونتوس: همچون ققنوس!

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا با تساوی ۱-۱ خانگی مقابل نانت فرانسه متوقف شد تا کار صعود را به دیدار برگشت موکول کند؛ جایی که امشب از ساعت ۲۱:۱۵ میهمان نانت در استادو لا بوژوار بود.

شاگردان مکس آلگری که بدون توجه به کسر‌ امتیاز در سری آ، روند خوبی در پیش گرفته است امشب با درس از بازی رفت، کار را در همان دقایق نخست یک‌سره کرد تا بدون استرس کار را پیگیری کند و در نهایت نیز با هت‌تریک آنخل دی‌ماریا 3-0 از سد حریف خود گذشت و راهی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا شد.

1805153

تنها ۵ دقیقه از بازی گذشته بود که آنخل‌ دی ماریا با یک شلیک دیدنی از پشت محوطه جریمه، دروازه میزبان را باز کرد.

ستاره آرژانتینی یووه ده دقیقه بعد از گل زیبایی که به ثمر رسانده بود، با مهارت فردی خود در آستانه باز کردن دوباره دروازه حریف قرار داشت که نیکولاس پالوا با دست مانع از گلزنی او شد و اخراج را به جان خرید. دی ماریا خود پشت این توپ ایستاد و در دقیقه 20 نتیجه را دو بر صفر کرد.

1805150

نانت که همزمان با دریافت گل دوم، ده نفره شد در ادامه نیمه اول توفیقی در باز کردن دروازه حریف نداشت و نتوانست فاصله را کم کند. در این دقایق البته یووه همچنان به برتری خود ادامه داده و به قصد زدن گل‌های بعدی، حمله می‌کرد. دی ماریا در شبی که یک فوق ستاره بود، رهبری این حملات را نیز به عهده داشت.

شاگردان مکس آلگری بعد از اینکه با برتری 2-0 راهی رختکن شدند، در نیمه دوم هم برتری خود را به میزبان دیکته کردند؛ کوادرادو در دقیقه 66 می‌توانست گل سوم را برای یووه به ثمر برساند، اما ضربه او دقت و قدرت کافی برای رقم زدن این اتفاق را نداشت.

1805154

برتری میهمان ادامه داشت، تا اینکه باز هم شاهد نتیجه دادن آن بودیم و باز هم دی ماریا نقش اول آن بود. بعد از اینکه لافون، ضربه ولاهوویچ را مهار کرد، او توپ را با یک ارسال دقیق به محوطه جریمه برگرداند و دی ماریا آنجا آماده بود که با ضربه سر توپ را به گل سوم تبدیل کند. این گل بعد از بازبینی و تائید عبور از خط دروازه، به نام یووه زده شد تا ستاره آرژانتینی، هت تریک خود را کامل کند.

در شرایطی که نانت، توان اقدام برای کم کردن فاصله را نداشت و یوونتوس هم در دقایق آخر، با سه تعویض، رضایت خود از نتیجه را اعلام کرده بود، این دیدار با نتیجه 3-0 به پایان رسید تا شاگردان مکس آلگری در شب درخشش دی ماریا، تساوی غیرمنتظره دیدار رفت را جبران کرده و با برتری 4-1 در مجموع دو دیدار، راهی مرحله یک هشتم نهایی شوند. آن‌ها با این نتیجه، به روند شگفت‌انگیز خود بعد از کسر 15 امتیاز در سری آ، تداوم بخشیدند تا نشان دهند از نظر روحی، توانسته‌اند با شرایط جدید، وفق پیدا کنند.

1805149
1805151
1805152

دیدگاه‌ها