کد خبر : 1872268 | 05 اسفند 1401 ساعت 23:13 | 285.4K بازدید | 177 دیدگاه

یک حاشیه بزرگ که زیر نمایش فولاد گم شد؛

اشکان دژآگه و یک واکنش تند باورنکردنی

شاید هیچ‌کس از اشکان دژآگه انتظار نداشت اما ستاره سابق تیم ملی واکنش تندی به تعویضش داشت.

اشکان دژآگه و یک واکنش تند باورنکردنی

به گزارش "ورزش سه"، استعفای ناگهانی و عجیب جواد نکونام انگار خللی در روند کاری فولاد خوزستان به وجود نیاورده بود و بازیکنان این تیم با روحیه بالا و نمایش فنی درخشانی که برابر الهلال عربستان، موجب تعریف و تمجید کارشناسان و هواداران شدند و با وجود شکست، انتقادی به سمت آنها نرفت، اما دو حاشیه و مجادله لفظی از چشم تعداد زیادی از بینندگان تلویزیونی جا ماند.
حمید رجبی (سرمربی فولاد)  در دقیقه ۷۱ دست به دو تغییر همزمان در ترکیب فولاد زد و احسان پهلوان و اشکان دژاگه را بیرون کشید و علیرضا کوشکی و سعید واسعی را به زمین آورد که یکی از دو تعویضی و هافبک باتجربه تیمش به این تغییر واکنش نشان داد و کلمات بدی را که از او سابقه نداشته به زبان آورد.اگرچه تعویض دژاگه تغییر به نظر درستی نبود اما بازهم کمتر کسی انتظار داشت دژآگه ناگهان اینچنین طغیان کند. 

1805463
این اولین واکنش دژاگه پس از دیدن شماره پیراهنش روی تابلوی تعویض بود که باید جای خود را به سعید واسعی می‌داد تا کاپیتان پیشین تیم ملی با اشاره دست و بر زبان آوردن «اینو!» به تغییر خود واکنش نشان دهد.
1805465
این نگاه دژاگه کاملا نشان داد او چقدر از تعویض برابر الهلال، با وجود نمایش خوبش، ناراحت است.
1805464
دژاگه در این لحظه یک اعتراض عجیب با زبان آوردن یک جمله غیرمنتظره داشت تا اختلاف نظرش با جانشین نکونام و البته تمام اعضای کادر فنی فولاد را نشان دهد.

اما این پایان حواشی این دیدار نبود و در دقیقه ۸۰ نیز یک اتفاق دیگر افتاد؛ این بار هم از سوی یک بازیکن تعویضی دیگر که روی نیمکت نشسته بود و بازهم با رجبی بحث کرد.
سینا مریدی که در دقیقه ۶۲ به‌عنوان نخستین تعویضی فولاد جای خود را به محمد آبشک داده بود، قبل از زدن یک ضربه ایستگاهی مجادله لفظی با سرمربی موقت فولادی‌ها داشت که بحث آنها چند ثانیه بیشتر طول نکشید و در ادامه ارسال وحید حیدریه و ضربه سر محمدامین حزباوی که از روی تیرک عبور کرد، موجب شد آن اتفاق فراموش شود.

1805461
دقیقه ۸۰ فولاد یک ضربه ایستگاهی به دست آورد که در همین لحظه سینا مریدی، بازیکنی که از زمین خارج شده بود، یک نکته یا صحبت با لحن جدی به حمید رجبی داشت که واکنش تند او را مقابل خود دید.
1805460
رجبی پس از واکنش به بازیکنی که تعویض کرده بود، چرخید و با خوردن آب به لحظه زدن ایستگاهی تیمش نگاه می‌کرد که در همان ثانیه تصویر سینا مریدی پشت سر او دوباره یک نکته را به بینندگان نشان می‌داد. مریدی رو به دیگر مربیان و بازیکنانی که روی نیمکت نشسته بودند، جمله «این چی می‌گه!» را بر زبان آورد تا دومین شکاف بین اعضای تیم فولاد در دیدار با الهلال مشخص شود!


فولادی‌ها که امشب در میان استقبال هواداران به ایران برگشتند تمرینات خود را برای شروع یک دوره جدید آغاز می‌کنند. دوره‌ای که کار سرمربی این چندسال به اتمام رسیده و آنها باید دوباره برای بازگرداندن اعتبار خود و رقابت در حداقل یک جام تلاش را آغاز کنند.

دیدگاه‌ها