کد خبر : 1872269 | 05 اسفند 1401 ساعت 19:59 | 25.4K بازدید | 4 دیدگاه

آنتونیو کونته همچنان در وضعیت ریکاوری بعد از عمل

تاتنهام مقابل چلسی هم بدون سرمربی است

دستیار آنتونیو کونته امروز اعلام کرد که این مربی در بازی فردا مقابل چلسی روی نیمکت حضور نخواهد داشت.

تاتنهام مقابل چلسی هم بدون سرمربی است

به گزارش "ورزش سه"، کریستین استلینی، مربی تیم تاتنهام که در نشست خبری پیش از بازی فردا مقابل چلسی حضور یافته بود، اعلام کرد که به احتمال زیاد آنتونیو کونته بار دیگر روی نیمکت این تیم حضور نخواهد داشت.

سرمربی ایتالیایی تاتنهام پس از انجام عمل جراحی کیسه صفرا، که در هفته‌های اخیر او را از همراهی شاگردانش محروم کرده، همچنان در حال گذراندن دوران نقاهت خود است.

این مربی 53 ساله، پیروزی 2-0 تیمش در دربی لندن مقابل وستهم را از دست داد و حالا در دیگر دربی پایتخت انگلیس که حساسیت بالاتری نسبت به بازی قبل خواهد داشت نیز غایب است. به این ترتیب، تقابل ویژه‌ای که قرار بود در دیدار تاتنهام و چلسی شاهدش باشیم، منتفی شد.

1805468

کونته در طول دو سال حضور خود در استمفورد بریج به موفقیت‌های زیادی دست یافت و در اولین سال حضور خود به عنوان سرمربی در فصل 2016-2017 قهرمان لیگ برتر شد و در فصل دوم، جام حذفی را پیش از اخراج در سال 2018 برد.

1805469

دستیار او، استلینی، با تایید اینکه کونته یک بار دیگر نمی‌تواند روی نیمکت تاتنهام بنشیند، گفت: "فکر نمی‌کنم کونته در این بازی هم حضور داشته باشد و زمان این اتفاق هنوز نرسیده است. اگرچه به نظر می‌رسد که این زمان خیلی نزدیک باشد. چرا که می‌توانیم بهبودی او را احساس کنیم. ما روزی 3-4 بار با هم در تماس هستیم و صحبت‌های زیادی با یکدیگر انجام می‌دهیم. او نسبت به سه هفته پیش که جراحی کرد، شرایط بهتری دارد و بیشتر درگیر مسائل تیم شده است."

دیدگاه‌ها