کد خبر : 1872492 | 06 اسفند 1401 ساعت 23:59 | 22.4K بازدید | 41 دیدگاه

اختلاف‌نظر کارشناسان در مورد جنجال داوری دربی مادرید

کارشناسان مارکا و آ.اس نظرات متفاوتی در خصوص تصمیم بحث‌برانگیز داور بازی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید دارند.

اختلاف‌نظر کارشناسان در مورد جنجال داوری دربی مادرید

به گزارش "ورزش سه"، دیدار رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در حالی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که اخراج یکی از شاگردان دیگو سیمئونه در نیمه دوم، جنجال زیادی به همراه داشت.

باشگاه اتلتیکو مادرید پس از انتخاب خسوس خیل مانزانو به عنوان داور دربی، نسبت به این موضوع معترض بود و تصمیم جنجالی او در خصوص اخراج آنخل کوریا، جنجال زیادی به همراه داشت.

آنخل کوریا که در نیمه دول به ترکیب اتلتیکو اضافه شده بود، در لحظه پرتاب اوت در میانه میدان، ضربه‌ای با آرنج به صورت رودریگر وارد کرد. بازیکن رئال بلافاصله صورت خود را گرفته و روی زمین افتاد و مانزانو نیز بی‌درنگ، کارت قرمز مستقیم را مقابل کوریا گرفت و او را اخراج کرد.

1805855

درحالی‌که اختلاف‌نظرهای زیادی در خصوص تصمیم جنجالی داور دربی مادرید شاهد هستیم، در بین کارشناسان مارکا و آ.اس نیز یکی تصمیم مانزانو را تایید کرده و دیگری آن را اشتباه دانسته است.

1805856

پرز بورول، کارشناس مارکا با اشتباه دانستن تصمیم داور در اخراج بازیکن اتلتیکو و تاکید به اینکه مانزانو در کل بازی بیش از اندازه از کارت استفاده کرد، گفت: "رودیگر در این صحنه اغراق کرد و اخراج کوریا سختگیرانه بود."

این در حالی است که کارشناس آ.اس نظری کاملا متفاوت ارائه کرده و برخلاف اعتراض اتلتیکویی‌ها معتقد بود که کارت قرمز حق کوریا بود. او در این رابطه گفت: "رودیگر در صحنه یاد شده، درگیری اول را شروع کرد ولی حرکت کوریا کارت قرمز داشت و داور تصمیم درستی گرفت."

دیدگاه‌ها