کد خبر : 1872811 | 08 اسفند 1401 ساعت 13:52 | 22.6K بازدید | 1 دیدگاه

جوان بلندقامت فوتبال ایران به آقا صمد نگاه می‌کند

مهاجم تیم ملی جوانان ایران آرزوی ایستادن در جایگاه سرمربی تیمش را دارد.

جوان بلندقامت فوتبال ایران به آقا صمد نگاه می‌کند

به گزارش ورزش سه، تیم ملی فوتبال ایران در حالی برای حضور در جام ملت‌های زیر ۲۰ سال آسیا راهی فرغانه ازبکستان شده است که حضور بازیکنان تیم‌های لیگ برتری یکی از اتفاقات مثبت برای مجموعه کادر فنی این تیم محسوب می‌شود.
صمد مرفاوی در حالی پس از هشت ماه فعالیت مداوم ۲۳ بازیکن نهایی خود را برای رسیدن به جام زرین زیر ۲۰ سال آسیا انتخاب کرده است که همچنان فقر مهاجم گلزن یکی از دغدغه‌های اوست.

مرفاوی که در دوران حضور شده تیم‌های مختلف باشگاهی و ملی یکی از مهاجمان ششدانگ فوتبال ایران بود بالاخره سعید سحرخیزان از هوادر، سلیم توماج از فنرباغچه و امیر ابراهیم زاده از تراکتور تبریز را انتخاب کرد تا شاید آنها بتوانند یک موج تازه برای آینده فوتبال ایران باشند.

1806415

ابراهیم زاده که در مسابقات کافا که جواز حضور در جام ملت‎‌های جوانان آسیا بود عنوان آقای گلی را کسب کرد حالا دنبال عنوان فردی دیگری با پیراهن ایران است.
مهاجم زیر ۲۰ سال آسیا که چند روزی به دلیل  آسیب دیدگی در تمرینات گروهی شرکت نداشت حالا به جمع هم تیمی هایش اضافه شده است تا نه تنها رویای فردی اش را دنبال کند بلکه بتواند با گلزنی‌های متوالی جا پای بزرگانی همچون مرفاوی گذاشته و اسمی برای خود دست و پا کند.
مهاجم تبریزی تیم ملی جوانان کشورمان با قامت مناسب و داشتن روحیه مثال زدنی به‌دنبال گلزنی است تا بتواند خود را پدیده قاره کهن معرفی کند.

دیدگاهها