کد خبر : 1873138 | 09 اسفند 1401 ساعت 20:28 | 39.4K بازدید | 58 دیدگاه

رونالدو، بهترین بازیکن ماه لیگ عربستان

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی النصر، بهترین بازیکن ماه فوریه لیگ روشن عربستان انتخاب شد.

رونالدو، بهترین بازیکن ماه لیگ عربستان

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو از زمان انتقال بزرگش به باشگاه النصر عربستان در این کشور به شدت موردتوجه قرار داشته و هر حرکت او از طرف رسانه‌ها دنبال می‌شود. ستاره پرتغالی در عین حال نقش مهمی در جلب توجه جهانی به لیگ فوتبال عربستان داشته است.

امروز لیگ حرفه‌ای عربستان سعودی اعلام کرد جایزه بهترین بازیکن ماه فوریه این لیگ به کریستیانو رونالدو تعلق گرفته است. لیگ روشن از طریق حساب توییتری خود این خبر را اعلام کرد و گفت جایزه به‌زودی به صورت رسمی به کریستیانو اهدا خواهد شد.

1807013

اسطوره پرتغالی باشگاه النصر در ماه فوریه برای این تیم درخشان ظاهر شده است. او در این یک ماه برای تیمش 8 گل به ثمر رساند. رونالدو در این مدت یک هت‌تریک و یک پوکر به نام خود ثبت کرد و یک گل دیگر هم به ثمر رساند. از این گذشته، ستاره پرتغالی در جریان دو گل دیگر تیمش هم نقش مستقیم داشت. این آمار خارق‌العاده ستاره پرتغالی تنها در جریان 4 بازی ثبت شد.

بر اساس اعلام لیگ عربستان، جایزه بهترین دروازه‌بان ماه فوریه هم به مارسلو گروهه، دروازه‌بان الاتحاد، تعلق گرفت. او در چهار مسابقه دروازه تیمش را بسته نگه داشت و اتحاد از این چهار مسابقه در سه بازی به پیروزی رسید و یک بازی هم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ویسنته مورنو، مربی اسپانیایی الشباب، هم به عنوان بهترین مربی ماه فوریه انتخاب شد. او در این ماه با تیمش سه پیروزی پیاپی به دست آورد.

دیدگاه‌ها