کد خبر : 1873354 | 10 اسفند 1401 ساعت 23:34 | 102.2K بازدید | 56 دیدگاه

ستاره پاری‌سن‌ژرمن کمپین تشکیل داد

سورپرایز امباپه برای زلزله‌زدگان ترکیه (عکس)

کیلیان امباپه، ستاره پاری‌سن‌ژرمن، در ارتباط زنده تلویزیونی با مردم ترکیه، حمایت کامل خود از زلزله‌زده‌های این کشور را اعلام کرد.

سورپرایز امباپه برای زلزله‌زدگان ترکیه (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، زمین‌لرزه ماه گذشته در ترکیه و سوریه بیش از 45 هزار کشته بر جای گذاشت. جامعه فوتبال نیز در همدردی با قربانیان این حادثه بسیار فعال بود و ستاره‌های زیادی شخصا وارد عمل شده و کمک‌های قابل توجهی را جمع آوری و ارسال کردند. کیلیان امباپه نیز در ارتباط زنده تلویزیونی با مردم کشور ترکیه اعلام کرد که جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای زلزله‌زدگان، آماده همکاری با کمپین‌های مربوطه است.

او که میهمان اینترنتی شبکه تی‌آرتی ترکیه بود، برای دقایقی با مردم ترکیه صحبت و با آنها ابراز همدردی کرد. او در خصوص زمین‌لرزه اخیر گفت: آنچه اتفاق افتاده واقعا یک تراژدی فراتر از حد تصور بود. من آنچه بر مردم ترکیه گذشت را به سختی می‌توانم درک کنم. اما وظیفه فعلی من کمک به مردم این کشور است.

او که حضورش در یک برنامه تلویزیونی ترکیه‌ای به خودی خود برای مردم این کشور جالب توجه و غافلگیرکننده بود، در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به حمایتش از کمپین کمک به زلزله‌زده‌ها افزود: جامعه فوتبال برای حمایت از ترکیه گرد هم می‌آیند. این یک برنامه استثنایی است و من از اینکه بخشی از آن هستم، افتخار می‌کنم.

ستاره تیم ملی فرانسه در انتهای صحبت‌های خود گفت: "من از تمامی امکاناتی که دارم برای کمک به کودکان استفاده خواهم کرد. به عنوان کسی که همیشه کمک کردن را دوست دارد، همه تلاشم را برای یاری به مردم ترکیه به کار خواهم برد. فکر می‌کنم شرایط به زودی برای مردم این کشور بهتر خواهد شد. امیدوارم دوباره خنده به ترکیه برگردد."

آجون ایلیجالی، مجری و خبرنگار ترکیه‌ای که از سرمایه‌گذاران رسانه‌ای و ورزشی کشورش به شمار می‌رود و مالکیت باشگاه هال‌سیتی را نیز در اختیار دارد، به عنوان مجری در این دیدار اینترنتی با کیلیان امباپه گفت‌وگو کرد. موضوع گفت‌وگوی او با ستاره پاریس، نحوه همکاری او با کمپین شانه به شانه بود که توسط فدراسیون فوتبال ترکیه برای حمایت حداکثری از قربانیان زلزله تشکیل شده است.

1807417

دیدگاه‌ها