کد خبر : 1873638 | 12 اسفند 1401 ساعت 19:04 | 32.1K بازدید | 23 دیدگاه

اظهار نظر جالب مهاجم تراکتور:

سه گل زدیم اما باز هم خمس ناراحت بود!

مهدی هاشم‌نژاد می‌گوید سرمربی اسپانیایی آن‌ها به دلیل از دست رفتن موقعیت‌های گلزنی مقابل نفت آبادان بسیار ناراحت بوده است.

سه گل زدیم اما باز هم خمس ناراحت بود!

به گزارش “ورزش سه” تراکتور در بازی این هفته خود مقابل صنعت نفت، برد ارزشمندی به دست آورد و حالا با حضور در رتبه پنجم جدول در تعقیب تیم‌های بالای دست خود است.

مهدی هاشم‌نژاد، مهاجم جوان تیم فوتبال تراکتور که زننده گل سوم تیمش در این مسابقه بود، در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: بازی خوبی انجام دادیم، اما مربی از علمکردمان رضایت نداشت، زیرا آقای خمس تمایل زیادی به فوتبال  هجومی دارد و معتقد بود که می‌توانستیم با گل‌های بیشتری بازی را به پایان برسانیم. امیدوارم در بازی‌های بعد این مهم را انجام دهیم‌.

او در مورد گلزنی‌اش مقابل نفت گفت: من در این چند هفته تمرینات خوبی پشت سر گذاشتم و با تمرکز بالا توانستم دروازه حریف را باز کنم، این اولین گلم برای تراکتور بود و به همین خاطر حس خاصی بعد از گلزنی داشتم.

مهاجم تراکتور در رابطه با اینکه چرا به نسبت فصل گذشته در گلزنی چندان موفق نبود، گفت: سال گذشته در نیم فصل دوم از لیگ یک به نفت مسجدسلیمان رفتم و توانستم سه بار برای این تیم گلزنی کنم. در تراکتور پایم به گلزنی باز شد، امیدوارم این موضوع تداوم داشته باشد.

هاشم‌نژاد در خصوص اینکه عنوان بهترین گلزن و پاسور لیگ، به دو بازیکن تراکتور اختصاص دارد، گفن: بله این موضوع درست است اما در تیم هر بازیکن به وظیفه خود عمل می‌کند، وقتی تیمی گل می‌زند تمام بازیکنان در به ثمر رسیدنش‌ نقش دارند. اسدی و آلوز بازیکنان بسیار با کیفیتی‌ هستند و امیدوارم بتوانند این روند را تا پایان فصل ادامه دهند‌ تا عنوان آقای گلی و برترین پاسور لیگ، به بازیکنان تراکتور اختصاص یابد.

وی درباره روند خوب تراکتور، گفت: فصل گذشته تراکتور وضعیت خوبی نداشت، به همین دلیل تغییراتی در تیم ایجاد شد، کادر فنی با دانش و بازیکنان خوبی به تیم اضافه شدند، از زمانی که آقای خمس سکان هدایت تیم را برعهده گرفت، تراکتور فوتبال خوبی ارائه می‌دهد. ما به قهرمانی فکر می‌کنیم. با رقبای رو در روی خود در مسیر فتح لیگ، بازی داریم که اگر بتوانیم این بازی‌ها را با برد به پایان برسانیم، فاصله‌مان با صدر به سه امتیاز می‌رسد. با توجه به این شرایط، چرا نباید به قهرمانی فکر کنیم؟

او در مورد بازی هفته آینده تراکتور و پرسپولیس گفت: من مقابل نفت چهار کارته شدم و این بازی را از دست دادم، جلوگیری از ضدحمله حریف و دریافت کارت زرد، به نفع تیم بود. پرسپولیس تیم خوبی است اما در بازی رفت با شکست آن‌ها، نشان دادیم تا چه اندازه تیم خوبی هستیم. در این دیدار هم برای برد به میدان می‌رویم.

دیدگاهها