کد خبر : 1894751 | 18 اسفند 1401 ساعت 08:18 | 58.1K بازدید | 48 دیدگاه

آنها تیمی هستند که برای فتح اروپا ساخته شده است

امباپه: حداکثر توان ما مقابل بایرن همین بود

کیلیان امباپه، ملی‌پوش فرانسوی باشگاه پی‌اس‌جی، معتقد است که تیمش مقابل بایرن با وجود به کارگیری حداکثر تلاش خود در کسب برد ناکام ماند.

امباپه: حداکثر توان ما مقابل بایرن همین بود

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه شانس اول گلزنی پاری‌سن‌ژرمن در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ بود؛ جایی که شاگردان کریستوف گالیته برای جبران شکست 1-0 بازی رفت نیاز مبرمی به گل داشتند اما نه تنها در این کار ناکام بودند بلکه دو گل هم دریافت کردند تا در مجموع با شکست 3-0 از دور رقابت‌ها کنار بروند.

مهاجم فرانسوی پاریس که در کنار مسی فروغ چندانی نداشت و نتوانست مانع از حذف تیمش شود در پایان بازی برگشت با بایرن مونیخ گفت: "یک نتیجه ناامید کننده بود و کاری هم از دستمان برنمی آید. وقتی به ساختار دو تیم نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم بایرن مونیخ تیمی است که برای قهرمانی در چمپیونزلیگ ساخته شده است."

امباپه با بیان اینکه بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن برای شکست بایرن همه توان خود را به کار بردند افزود: "این حداکثر توان مان بود. در اولین کنفرانس مطبوعاتی این فصل چمپیونزلیگ گفته بودم که همه توان خود را برای موفقیت در این مسابقات به کار می‌گیریم ولی خب حداکثر توان ما همین قدر بود. حالا باید به زندگی عادی خود در لیگ یک فرانسه برگردیم."

آیا حذف از چمپیونزلیگ می‌تواند آینده تو را در پاریس به خطر بیاندازد؟ ستاره فرانسوی در پاسخ به این سوال گفت: "نه به هیچ عنوان! من آرام و خونسرد هستم و این اتفاق تاثیری در تصمیم من برای آینده ندارد. فعلا فقط روی فتح لیگ یک فرانسه تمرکز کرده ام و این اتفاق برایم از اهمیت بالایی برخوردار است. بعد از آن خواهیم دید که چه اتفاقی رخ می‌دهد و فعلا آینده در فصل جاری خلاصه می‌شود."

1830246

دیدگاه‌ها