کد خبر : 1895676 | 23 اسفند 1401 ساعت 08:15 | 123.6K بازدید | 34 دیدگاه

جلسه انگیزشی خمس با تراکتوری‌های بازنده؛

مردی که شاید قهرمانی را به پرسپولیس بدهد!

پاکو خمس بازیکنانش را دور خود جمع کرد و به آنها گفت: ما همان تیمی هستیم که همه را شکست داد، همینطوری باید ادامه دهیم.

مردی که شاید قهرمانی را به پرسپولیس بدهد!

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات تیم تراکتور همچنان ادامه دارد و پاکو خمس بعد از شکست مقابل مس رفسنجان، هنوز برگه مرخصی بازیکنانش را صادر نکرده است. او معتقد است تعطیلات طولانی مدت، تیم را از فرم مطلوب خارج می‌کند و به همین دلیل بازیکنان تا 28 اسفند تمرین خواهند کرد.

او یک روز بعد از بازی مس رفسنجان که با شکست تلخی همراه بود، بازیکنان را دور خود جمع کرد و صحبت‌های انگیزشی را با آنها انجام داد. او گفت که بازیکنان نباید از دو باخت متوالی ناامید شوند چرا که در همین دو دیدار هم عملکرد خوبی داشتند.

خمس همچنین به شاگردانش گفت آنها همان تیمی هستند که همه حریفان را از پیش رو برداشتند و حالا اگر تلاش خود را ادامه دهند، بازهم شانس بازگشت به جدول را خواهند داشت.

تراکتور در اولین بازی بعد از تعطیلات به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت که شاید پیروزی در این بازی خارج از خانه، به نوعی حکم سقوط حریف را امضا و این تیم 13 امتیازی را در فاصله شش بازی تا پایان به لیگ یک هدایت کند.

اما شاید بازی بزرگ تراکتور در هفته بیست و پنجم باشد. جایی که اگر آنها بتوانند سپاهان را در تبریز متوقف کنند، شانس قهرمانی دوباره به پرسپولیس رو خواهد کرد و سرخپوشان پایتخت می‌توانند بار دیگر به صدر جدول نیم نگاهی داشته باشند.

دیدگاهها