کد خبر : 1896128 | 25 اسفند 1401 ساعت 21:21 | 27.4K بازدید | 14 دیدگاه

قوانین سخت‌گیرانه در تراکتور؛

بدون هماهنگی خمس، حضور در برنامه‌ تلویزیونی ممنوع!

این روزها خمس در تیم تراکتور حرف اول و آخر را می‌زند و اکنون در اقدامی سخت‌گیرانه حضور در رسانه‌های تصویری را برای بازیکنان ممنوع کرده است.

بدون هماهنگی خمس، حضور در برنامه‌ تلویزیونی ممنوع!

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور این فصل با حضور خمس اسپانیایی دوباره به روزهای خوش برگشته است و روز گذشته نیز باشگاه تراکتور قرارداد این مربی را برای چهار فصل دیگر تمدید کرد تا با هواداران تراکتور از این اقدام به عنوان عیدی بزرگ زنوزی به هواداران یاد کنند.
 
تراکتور خمس در مدت کوتاه عملکرد خوبی داشته و از نظر فنی و نتیجه‌گیری یکی از برترین‌های نیم فصل دوم بوده و نظم تاکتیکی در تراکتور به وضوح دیده می‌شود و البته این نظم تیمی تنها در داخل زمین خلاصه نمی‌شود و خمس توانسته از تمامی زیرساخت‌های باشگاه به نفع تیم استفاده کرده و نظم تیمی را در خارج از زمین نیز برقرار کند.
 
خمس که در هتل مخصوص این باشگاه در کمپ اختصاصی مستقر شده است این روزها تمرینات صبح و عصر را در برنامه کاری قرار داده و اعضای این تیم در شرایط اردویی قرار دارند و حضور اعضای تیم در برنامه‌های نوروزی را در روزهای تمرینی ممنوع کرده و در روزهای تعطیلی تمرین نیز بایستی هماهنگی‌ها با وی انجام شود که این مجوز نیز با سخت‌گیری‌های وی همراه است.
البته موضوع دیگر به یک برنامه تلویزیونی برمی‌گردد که در تصویر بازیکن تیم تراکتور لوگو اسپانسر این باشگاه (هواپیمایی آتا) از روی پیراهن حذف شده بود و خمس از طریق مدیریت باشگاه از این موضوع مطلع شده بود و به درخواست برنامه‌های ورزشی جهت ارتباط تصویری با برنامه‌های تلویزیونی جواب رد داده بود و اکنون تصمیم اتخاذ محدودیت‎‌‌های خمس نیز با حمایت باشگاه همراه است.
 
موضوع محدودیت از حضور در برنامه‌های نوروزی به اطلاع بازیکنان و کادر فنی این تیم رسیده است ولی آن‌ها برای گفت‌وگوی صوتی و مکتوب محدودیتی را نخواهند داشت و بازیکنان می‌توانند از طریق تماس تلفنی با رسانه‌ها در ارتباط باشند.
 
این سخت‌گیری‌های خاص خمس و سبک بازی تراکتور نشان از روزهای خوبی را برای هواداران خواهد داشت و اینکه بلاخره یک مربی توانسته است از امکانات و ساختارهای باشگاه تراکنور به نفع این تیم استفاده بهینه بکند. 

دیدگاهها