کد خبر : 1896841 | 01 فروردين 1402 ساعت 09:19 | 5.3K بازدید | 2 دیدگاه

ادعای جالب دشان: امباپه می‌تواند کاپیتان خوبی باشد

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، معتقد است که کیلیان امباپه می‌تواند بازوبند کاپیتانی این تیم را به بازو ببندد.

ادعای جالب دشان: امباپه می‌تواند کاپیتان خوبی باشد

به گزارش "ورزش سه"، نایب قهرمانی تیم ملی فرانسه در جام جهانی 2022 قطر با خداحافظی بسیاری از بازیکنان قدیمی این تیم و ورود به دورانی جدید همراه شد. 

به همین دلیل، دشان حالا با وظیفه مهم انتخاب کاپیتان جدید تیم ملی این کشور پس از خداحافظی هوگو لوریس از فوتبال ملی روبرو است. با توجه به این که رافائل واران هم در اقدامی مشابه از تیم ملی فرانسه خداحافظی کرد، بازیکنان جوان بسیاری می‌توانند گزینه کاپیتانی برای فرانسه باشند. 
 

1783151

دشان در پاسخ به این سوال که چه کسی قرار است در رقابت‌های انتخابی یورو 2024 پیش رو بازوبند را در اختیار داشته باشد گفت: «من از این چند روز اول اردو برای صحبت درباره این موضوع با بازیکنان استفاده خواهم کرد. مشخصا کیلیان یکی از گزینه‌های ماست، بنابراین دفعه بعد که شما را ببینیم بیشتر در جریان قرار خواهید گرفت. به عبارت دیگر، روز پیش از بازی که پنجشنبه است احتمالا همه چیز مشخص خواهد شد.»

او با اشاره به توانایی‌های این ستاره فرانسوی اظهار داشت: «فکر می‌کنم اگر امباپه علاوه بر ویژگی‌های دیگرش تنها یک ویژگی داشته باشد، این است که در برقراری ارتباط بسیار خوب عمل می‌کند. بنابراین فکر نمی‌کنم که از این نظر مشکلی وجود داشته باشد. اما نمی‌توانم بیشتر از این چیزی به شما بگویم چون امروز هنوز تصمیم نگرفته‌ام.

دیدگاهها