کد خبر : 1896855 | 01 فروردين 1402 ساعت 11:58 | 28.2K بازدید | 10 دیدگاه

رقیب قطر کوتاه آمد: برای یونایتد دیوانه‌وار خرج نمیکنم

سر جیم راتکلیف، یکی از مشتریان جدی منچستریونایتد، می‎‌گوید حاضر نیست هزینه سرسام‌آوری را برای خرید این باشگاه پرداخت کند.

رقیب قطر کوتاه آمد: برای یونایتد دیوانه‌وار خرج نمیکنم

به گزارش "ورزش سه"، خانواده گلیزر تصمیم به فروش باشگاه منچستریونایتد گرفته و پیشنهادهایی را برای انتقال مالکیت این باشگاه دریافت کرده‌اند. 

یکی از کسانی که علاقه زیادی به خرید این باشگاه دارد، راتکلیف است که ثروتمندترین مرد انگلیس به حساب می‌آید و روز جمعه با مقامات یونایتد در اولدترافورد دیدار کرد تا با شرایط این ورزشگاه و همچنین مجموعه تمرینی شیاطین سرخ آشنا شود. 

شیخ جاسم بن حامد آل ثانی رقیب قطری او در خرید یونایتد است که به نظر می‌رسد آماده است تا مبلغ هنگفتی را برای خرید این باشگاه هزینه کند و هفته گذشته مذاکراتی را با مدیران یونایتد انجام داده بود. 

1834332

راتکلیف پس از انجام دور اول مذاکرات به وال استریت ژورنال گفت: «چطور می‌توان قیمت یک نقاشی را تعیین کرد؟ قیمت یک خانه چطور تعیین می‌شود؟ این موضوع ربطی به هزینه ساخت یا هزینه نقاشی کردن ندارد. مطمئنا شما نمی‌خواهید هزینه سرسام‌آوری برای خریدن هر چیزی پرداخت کنید چون در این صورت از انجام این کار پشیمان خواهید شد.»
با این حال، این تاجر انگلیسی تایید کرده که همچنان مشتاق خرید باشگاهی است که از کودکی طرفدارش بوده و تلاشش را برای در اختیار گرفتن مالکیت این باشگاه به کار خواهد گرفت. هرچند با توجه به شرایط خریدار قطری شاید کار برای او بسیار سخت باشد.

دیدگاهها