کد خبر : 1896858 | 01 فروردين 1402 ساعت 12:26 | 11.6K بازدید | 0 دیدگاه

بازگشت مربی بزرگ: هاجسون سرمربی پالاس شد

روی هاجسون، سرمربی سابق تیم ملی انگلیس، هدایت کریستال پالاس را برعهده گرفت.

بازگشت مربی بزرگ: هاجسون سرمربی پالاس شد

به گزارش "ورزش سه"، پالاس تصمیم گرفت پس از نتایج ضعیف چند هفته اخیر که باعث شد این تیم به منطقه سقوط نزدیک شود با پاتریک ویرا قطع همکاری کند. 

آنها در جستجو برای یافتن سرمربی جدید به چهره آشنایی روی آوردند و توانستند هاجسون را برای نشستن روی نیمکت این تیم متقاعد کنند. او پیش از این هم در فاصله سال‌های 2017 تا 2021 هدایت این تیم را برعهده داشت و حالا در 75 سالگی بار دیگر قرار است تا پایان این فصل سرمربی پالاس باشد. 

1604716

استیو پریش، مدیر باشگاه پالاس، در بیانیه‌ای که در سایت رسمی این باشگاه منتشر شده گفت: «از حضور دوباره روی در این باشگاه استقبال می‌کنم. ما مشخصا در شرایط بسیار چالش برانگیزی هستیم اما باور داریم که حضور او و تجربه‌اش، شناختی که از این باشگاه و بازیکنان دارد می‌تواند نیازهای فوری ما برای حفظ این تیم در لیگ را برآورده کند.»
هاجسون نیز در این باره اظهار داشت: «درخواست برای بازگشت به این باشگاه باعث افتخار من است، این تیم همیشه ارزش زیادی برای این من داشته است. این که بتوانم این وظیفه مهم را برعهده داشته باشم که شرایط تیم را تغییر بدهم بسیار اتفاق خوبی است. تنها هدف ما در حال حاضر این است که دوباره شروع به پیروزی در دیدارهای لیگ کنیم و امتیازاتی که لازم داریم را به دست آوریم تا جایگاه‌مان در جدول را بهبود ببخشیم.»

دیدگاهها