کد خبر : 1896883 | 01 فروردين 1402 ساعت 14:45 | 22.1K بازدید | 7 دیدگاه

مهدی‌پور وسط زمین را در دست می‌گیرد

تغییر ویژه ترکیب استقلال در سال 1402

اتفاق ویژه برای استقلال در سال جدید بازگشت مهدی مهدی پور به ترکیب اصلی این تیم خواهد بود.

تغییر ویژه ترکیب استقلال در سال 1402

به گزارش "ورزش سه"، مهدی مهدی‌پور بدون تردید یکی از بازیکنان توانمند و خلاق استقلال در سال‌های گذشته بوده است. این هافبک تکنیکی که فصل گذشته هم یکی از ارکان اصلی قهرمانی استقلال بود، کمتر از دو ماه پیش دچار یک مصدومیت از ناحیه دوقلوی پا شد.

مصدومیت مهدی پور در شرایطی اتفاق افتاد که معمولا آسیب دیدگی دوقلو با توجه به عضلانی بودن آن زمان زیادی نمی‌برد اما از بدشانسی این بازیکن، مصدومیت او طولانی شد و مدت زیادی دور از تمرینات گروهی و مسابقات بود.

این هافبک توانمند اما چند روزی است به بهبودی کامل رسیده و در جریان دو بازی تدارکاتی استقلال بعد از هفته بیست و سوم نیز به طور کامل به میدان رفت تا مشخص شود مصدومیتش رفع شده است.

مهدی پور در روزهای گذشته از نظر جسمانی نیز به شرایط خوبی رسیده و در تعطیلی تمرینات گروهی استقلال هم قرار است به صورت اختصاصی کار خود را جلو ببرد. او در شروع دوباره تمرینات استقلال از روز پنجشنبه همپای سایر نفرات کارش را جلو می‌برد و به نظر می‌رسد به زودی در ترکیب اصلی تیمش به میدان برود.

در غیاب مهدی پور، سرمربی استقلال از وجود سعید مهری و آرش رضاوند در میانه زمین تیمش استفاده کرد و حالا با بازگشت هافبک اصفهانی، احتمالا او به ترکیب اصلی اضافه خواهد شد.

با شرایطی که مهدی پور پیدا کرده هیچ بعید نیست از همین مسابقه هفته بیست و چهارم لیگ برتر مقابل ذوب آهن او در ترکیب اصلی قرار بگیرد و دوباره پیراهن استقلال را برتن کند.

دیدگاهها