کد خبر : 1896885 | 01 فروردين 1402 ساعت 14:54 | 20.3K بازدید | 4 دیدگاه

در انتظار بازگشت مدافع ملی‌پوش به فوتبال

سامان فلاح از ICU به بخش منتقل شد

مدافع ملی پوش پیکان روز به روز حالش بهتر می‌شود و به نظر می‌رسد به زودی به فوتبال برمی‌گردد.

سامان فلاح از ICU به بخش منتقل شد

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که خیلی‌ها منتظر بودند سامان فلاح مدافع جوان و توانمند پیکان در اردوی تیم ملی حاضر شود، اما در آخرین روزهای سال 1401 او یک بدشانسی بزرگ آورد و اتفاق تلخی را تجربه کرد.

فلاح بعد از دیدار هفته بیست و سوم لیگ برتر، با توجه به اینکه یکی از مدعوین امیر قلعه نویی به تیم ملی بود، از مجتبی حسینی سرمربی پیکان مرخصی گرفت تا دو روز برای دیدار با خانواده اش به شمال کشور سفر کند. در مسیر بازگشت اما اتومبیل حامل این مدافع آینده دار فوتبال دچار واژگونی و سانحه شد.

مدافع جوان خودروسازان در این تصادف با یک خوش شانسی بزرگ مواجه شد و جان سالم به درد برد اما با وجود اینکه شکستگی خاصی نداشت، به خاطر زخم‌های ایجاد شده در بدنش و همچنین کوفتگی شدید در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.

1790820

فلاح طی روزهای گذشته در بخش مراقبت‌های ویژه حضور داشت اما با بهبودی نسبی حالش اکنون به بخش انتقال یافته و به نظر می‌رسد روز به روز به بهبودی کامل نزدیک می‌شود.

با شرایط موجود احتمالا طی روزهای آینده شاهد مرخص شدن این مدافع ملی پوش از بیمارستان باشیم و او رفته رفته تمرینات خود را شروع خواهد کرد تا آماده بازگشت به فوتبال شود.

دیدگاهها