کد خبر : 1896898 | 01 فروردين 1402 ساعت 15:31 | 15.5K بازدید | 8 دیدگاه

با تایید لیگ برتر: توقف بازی‌ها در زمان افطار

دیدارهای لیگ برتر انگلیس در زمان افطار در ماه مبارک رمضان چند دقیقه متوقف خواهد شد.

با تایید لیگ برتر: توقف بازی‌ها در زمان افطار

به گزارش "ورزش سه"، لیگ‌های اروپایی در چند سال اخیر توجه بیشتری به شرایط بازیکنان مسلمان حاضر در ترکیب تیم‌ها داشته‌اند. 

این موضوع به طور خاص در لیگ برتر انگلیس که تعداد بازیکنان مسلمان حاضر در تیم‌هایش بیشتر از سایر لیگ‌هاست بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است و مسئولان برگزاری این لیگ تمهیداتی خاصی را برای آنها در نظر گرفته‌اند. 

ماه مبارک رمضان در بسیاری از کشورها از فردا آغاز خواهد شد و قرار است پس از پایان وقفه دیدارهای ملی و از سرگیری دوباره مسابقات باشگاهی، مسابقات لیگ برتر انگلیس با شرایط خاصی برای بازیکنان مسلمان برگزار شود. 

1834390

گفته شده است که مسابقات لیگ برتر انگلیس که پیش از اذان مغرب برگزار خواهد شد، در صورت حضور بازیکنان مسلمان در زمین در زمان افطار با وقفه کوتاهی روبرو خواهد شد تا آنها بتوانند روزه‌شان را باز کنند و پس از آن به بازی ادامه دهند. 

همه مسئولان برگزاری دیدارها موظف هستند تا پایان ماه رمضان از عملی شدن این تصمیم در جریان تمامی دیدارهای برگزار شده در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس اطمینان حاصل کنند و مسئولان تدارکات تیم‌ها هم تغذیه لازم برای تامین انرژی بازیکنان پس از افطار را در اختیار آنها قرار خواهند داد.  

لیگ برتر انگلیس در سال‌های گذشته هم شرایط مشابهی را برای بازیکنان مسلمان تیم‌های حاضر در این رقابت‌‎ها فراهم کرده بود.

دیدگاهها