کد خبر : 1896935 | 01 فروردين 1402 ساعت 19:59 | 89K بازدید | 14 دیدگاه

سرمربی جدید تیم ملی، با ستاره پورتو به صحبت پرداخت

جلسه ویژه و دو نفره قلعه‌نویی با طارمی (عکس)

امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی، با مهدی طارمی جلسه ویژه و دو نفره ای را برگزار کرد.

جلسه ویژه و دو نفره قلعه‌نویی با طارمی (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تمرین تیم ملی برای دیدار با روسیه، امروز با تمامی بازیکنان دعوت شده برگزار شد. ابتدا احسان حاج صفی به عنوان کاپیتان تیم ملی، صحبت‌های ابتدایی را به زبان آورد و سپس بازیکنان نیز بت سرمربی جدید تیم ملی به خوش و بش پرداختند تا این جلسه تمرینی آغاز شود.

اما نکته جالب در این خصوص، برگزاری جلسه دو نفره و ویژه ای بود که میان مهدی طارمی و امیر قلعه نویی برگزار شد. ستاره پورتو و یکی از مهمترین بازیکنان حال حاضر فوتبال ایران، در این جلسه چند دقیقه ای، صحبت‌های سرمربی جدید تیم ملی را گوش کرد و نقطه نظرات خود را نیز به زبان آورد.

1834447

طارمی که در زمان حضور دراگان اسکوچیچ با این سرمربی کروات وارد چالش شده بود و گفته می‌شد که او یکی از نفراتی است که خواستار بازگشت کارلوس کی روش شده است، با قلعه نویی به صحبت پرداخت تا طرفین روی اهداف بزرگ تیم ملی در بازی‌های آینده تمرکز داشته باشند.

مهاجم بوشهری که یکی از مهره‌های کلیدی و غیرقابل جایگزین تیم سرجیو کونسیسائو به شمار می‌رود، پس از تساوی بدون گل برابر براگا، حالا به اردوی تیم ملی اضافه شده تا با گلزنی در دیدارهای تدارکاتی پیش رو، با روحیه بالاتری به تمرینات پورتو بازگردد.

1834449

عکس ها: امیرحسین خیرخواه

دیدگاهها