کد خبر : 1896938 | 01 فروردين 1402 ساعت 21:17 | 42.8K بازدید | 18 دیدگاه

ساری: مورینیو یک جانور نمایشی است!

مائوریتزیو ساری سرمربی لاتزیو گفت که نمی خواهد به درگیری هایی که میان مورینیو و لوتیتو ایجاد شده، وارد شود.

ساری: مورینیو یک جانور نمایشی است!

به گزارش "ورزش سه"، لاتزیو روز یکشنبه در سری آ و در دربی دلاکاپیتاله، با یک گل همشهری خود رم را شکست داد و در رده دوم جدول صعود کرد. این دیدار پر تنش، درگيری‌های لفظی میان مورینیو و کلودیو لوتیتو مالک لاتزیو همراه بود که واکنش‌های گسترده ای را به دنبال داشت.

دوشنبه شب در مراسمی در کاستیلیون فیورنتینو، از مائوریتزیو ساری سرمربی لاتزیو در مورد رابطه اش با ژوزه مورینیو، سرمربی رم پرسیده شد.

گاتزتا دلو اسپورت در این خصوص و از قول ساری نوشته است: مورینیو یک جانور رسانه ای است که در این زمینه، مرد شماره یک محسوب می‌شود. او خیلی دنبال جلب توجه است و سعی می‌کند داستان درست کند و می‌خواهد شما را به داستان‌های خاصی بکشاند، اما من نمی‌خواهم خودم را درگیر این ماجراها کنم.

1794768

ساری ادامه داد: من این مسائل را به مورینیو می‌سپارم و وارد نمی‌شوم. من خوش شانس هستم که شخصاً با وی آشنا شدم، او فرد بسیار خوبی است. مورینیو کار خود را به خوبی انجام می‌دهد.

سرمربی لاتزیو اظهار داشت: ما در تلاش هستیم تا به یک تیم برتر تبدیل شویم، اما راه طولانی است. ما امتیازهای زیادی را از دست دادیم و البته در اروپا خوب عمل نکردیم.

ساری ادامه داد: من در لاتزیو خوشحالم و با رئیس باشگاه نیز رابطه خوبی دارم، اما از زمانی که سناتور شده است او را زیاد نمی‌بینم. من ۱۱ ماه پیش قرارداد خود را تمدید کردم، بنابراین فکر نمی‌کنم این موضوعی باشد که اکنون نیازی به گفت‌وگو داشته باشیم.

دیدگاهها