کد خبر : 1897340 | 04 فروردين 1402 ساعت 22:45 | 31.8K بازدید | 1 دیدگاه

پوزش به‌خاطر پیام گستاخانه

عذرخواهی رسمی خواننده ایتالیایی از مردم انگلیس

الینورا که دیشب سرود ملی انگلیس را قبل از بازی این تیم برابر ایتالیا به بدترین شکل اجرا کرد و سپس به انگلیسی‌ها طعنه زد، مجبور به عذرخواهی شد.

عذرخواهی رسمی خواننده ایتالیایی از مردم انگلیس

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته تیم ملی انگلیس در دور مقدماتی یورو 2024 و در ورزشگاه دیه‌گو مارادونای ناپولی توانست میزبانش ایتالیا را 1-2 مغلوب کند. پیش از شروع این بازی الینورا، خواننده ایتالیایی، سرود ملی دو کشور را خواند اما اجرای او با انتقادات و کنایه های زیادی از سوی انگلیسی‌ها روبه‌رو شد و او به سوژه اعتراضی در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد. به نظر می‌رسید که او کلمات این سرود را فراموش کرده بود و مورد پسند طرفداران انگلیسی قرار نگرفت.

1835202

موج انتقادات از الینورا به قدری بالا بود که او نیز مجبور به واکنش شد و با انتشار عکسی از خود در اینستاگرام نوشت: «انگلیس، امیدوارم از هدیه من لذت برده باشی»؛ جمله ای که باعث شد انتقادات از او حتی شدیدتر نیز بشود.

او در خواندن سرود «خدا پادشاه را حفظ کند» اشتباهات زیادی داشت و در نهایت با حذف آن پست مجبور به عذرخواهی شد.

الینورا که بسیار ناراحت بود، به دیلی میل گفت: «من از اتفاقی که افتاد خیلی عصبانی هستم چون می‌خواستم اجرای کاملی باشد، اما اتفاقی که افتاد تقصیر من نبود. می‌خواهم به همه هواداران انگلیس که در ورزشگاه بودند و یا بازی را از تلویزیون تماشا می‌کردند، بگویم که متاسف و ناراحتم و می‌خواهم مردم بدانند که من بی‌احترامی نکردم.»

الینورا ادامه داد: «این افتخاری بود که از من خواسته شد سرود ملی را بخوانم و من بسیار هیجان زده بودم. من قبلاً چنین چیزی نخوانده بودم و بیشتر یک هنرمند پاپ هستم اما آنجا یک مشکل صدا وجود داشت. روز قبل از مسابقه دو بار سرود را تمرین کرده بودم و سپس سه بار در شب، اما وقتی نوبت به اجرای واقعی رسید، مشکل فنی پیدا کردم.»

دیدگاهها