کد خبر : 1897698 | 07 فروردين 1402 ساعت 11:08 | 31.2K بازدید | 20 دیدگاه

بازگشت به سری آ محتمل‌ترین گزینه است

از رئال تا رم: مقصدهای جذاب کونته بعد از تاتنهام

بعد از توافق آنتونیو کونته و تاتنهام برای قطع همکاری زودتر از موعد، بازگشت به سری آ محتمل‌ترین گزینه روی میز این مربی است.

از رئال تا رم: مقصدهای جذاب کونته بعد از تاتنهام

به گزارش "ورزش سه"، این مربی ایتالیایی در نوامبر سال 2021 با قراردادی که قرار بود تا پایان فصل جاری (10 تیر 1402) ادامه داشته باشد، کار خود را در تاتنهام شروع کرد. با این حال طی هفته های اخیر رابطه او با باشگاه تیره شده و بعد از کنفرانس مطبوعاتی اخیر آنتونیو کونته به اوج خود رسید تا پایان کار زودتر از موعد او در تاتنهام را شاهد باشیم.

قرارداد این مربی ایتالیایی با باشگاه تاتنهام عصر روز گذشته طی توافقی دو جانبه فسخ شد. بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی کونته بخشی از دستمزد معوقه خود را دریافت کرد اما قرار نیست کل مبلغ قرارداد به او پرداخت شود.

در حالی که بحث انتخاب جانشین کونته در انگلیس داغ است، در ایتالیا نیز مقصد بعدی این مربی مورد توجه قرار دارد. به نظر می‌رسد بازگشت به ایتالیا محتمل ترین گزینه سرمربی سابق تاتنهام باشد. از اینتر، یوونتوس و رم به عنوان مقاصد بالقوه او یاد می‌شود.

1835951

کونته در می 2021 درست چند روز بعد از فتح سری آ با اینتر، این باشگاه را ترک کرد؛ کاری که در سال 2014 نیز در یوونتوس انجامش داده بود. او جایگاه خوبی نزد هواداران این دو تیم دارد اما گزارش‌هایی مبنی بر مذاکرات باشگاه رم با این مربی نیز وجود دارد. چرا که به نظر می‌رسد ژوزه مورینیو در پایان فصل از رم جدا شد.

در خارج از ایتالیا نیز گزینه‌های محتمل و بعیدی برای کونته وجود دارد؛ برخی از رسانه‌های ایتالیایی او را به عنوان یکی از گزینه‌های هدایت پاری‌سن‌ژرمن معرفی می‌کنند اما سابقه ناموفق این مربی در اروپا شاید مانع بزرگ این کار باشد. ترک رئال مادرید به مقصد برزیل توسط کارلو آنچلوتی می‌تواند این شانس را به کونته بدهد که به عنوان گزینه هدایت کهکشانی‌ها نیز مطرح شود.

دیدگاهها