کد خبر : 1897805 | 07 فروردين 1402 ساعت 23:33 | 62.1K بازدید | 6 دیدگاه

فرناندز دوباره در دسترس مورایس؛

لبخند بر لب مغرورترین ستاره لیگ برتر (عکس)

مانوئل فرناندز بار دیگر با پشت سر گذاشتن مصدومیت آماده حضور در ترکیب سپاهان شده است.

لبخند بر لب مغرورترین ستاره لیگ برتر (عکس)

به گزارش "ورزش‌سه"، فرناندز به عنوان یکی از استعدادهای قابل توجه باشگاه بنفیکا در ادامه مسیر حرفه‌ای فرصت بازی در تیم‌های سرشناسی نظیر والنسیا، اورتون، بشیکتاش و لوکوموتیو مسکو را پیش از عزیمت به سپاهان در آستانه 38 سالگی پیدا کرد.
پیش از جذب فرناندز البته انتقاداتی نسبت به سن و سال این هافبک با تجربه وجود داشت که کیفیت بالای این بازیکن سبب شد این نقطه ضعف که در طول مسابقات نیز به وضوح دیده شد، به چشم نیاید. 
ستاره پرتغالی سپاهان که یکی از خریدهای مورایس به شمار می‌رود، خیلی زود به ترکیب اصلی رسید، اما در دیدار هفته پنجم مقابل ذوب آهن در فولادشهر مصدوم شد و اگرچه برای دقایقی در هفته نهم مقابل نفت آبادان بازی کرد، اما بار دیگر از دسترس مورایس خارج شد و تا دیدار برگشت برابر نساجی مازندران که در نیم فصل اول موفق به گلزنی مقابل آنها شده بود، شرایط بازی به دست نیاورد.

1836151

فرناندز در دیدار برابر گل‌گهر یکبار دیگر کیفیت خود را در برتری 4 بر 1 شاگردان مورایس در نقش جهان به رخ کشید، ولی در دیدار بعدی مقابل فولاد خوزستان که سپاهان با غیبت 4 بازیکن اصلی‌اش مواجه شده بود، خیلی زود مصدوم شد و در دقیقه 30 از زمین خارج شد.
این بازیکن که علاقه زیادی به ارتباط برقرار کردن با ایرانی‌ها از خود نشان نمی‌دهد و در تمرینات سپاهان نیز بیشتر با بازیکنان خارجی دیده می‌شود، حالا پس از 6 مسابقه بار دیگر آماده بازگشت به ترکیب است و در شرایطی که 6 بازیکن سپاهان این روزها در اردوی تیم ملی حضور دارند، به احتمال فراوان یکبار دیگر  و برای هفتمین مرتبه فرصت حضور در ترکیب اصلی طلایی‌پوشان اصفهانی را مقابل صنعت نفت آبادان پیدا خواهد کرد؛ دیداری که با توجه به احتمال نیمکت‌‎نشینی 6 بازیکن ملی پوش سپاهان، مورایس حساب ویژه‌ای روی توانایی‌هایش باز خواهد کرد.

دیدگاهها