کد خبر : 1897989 | 09 فروردين 1402 ساعت 06:30 | 119.1K بازدید | 9 دیدگاه

بوسه هافبک پرسپولیس بر شانه قلعه‌نویی (عکس)

میلاد سرلک با شروع نیمه دوم دیدار ایران برابر کنیا یکی از 4 بازیکن تعویضی امیر قلعه‌نویی بود.

بوسه هافبک پرسپولیس بر شانه قلعه‌نویی (عکس)

به گزارش "ورزش ‌سه"، شاگردان امیر قلعه‌نویی در نیمه اول مصاف برابر کنیا عملکرد خوبی نداشتند تا مطابق انتظار این مربی بین دو نیمه دست به تغییرات گسترده‌ای بزند و یکی از بازیکنانی که قلعه‌نویی برای تغییر ریتم تیمش وارد زمین کرد، میلاد سرلک بود.
قلعه‌نویی در دوره دوم حضور در سپاهان با جدایی میلاد سرلک موافقت کرده بود، اما حالا این بازیکن به یکی از نفرات موردتوجه این مربی در تیم ملی بدل شده و اگرچه در مصاف با روسیه به او فرصت بازی نرسید، اما در دیدار برابر کنیا این شانس به سرلک داده شد تا توانایی‌های خودش در سر و سامان بخشیدن به بخش میانی زمین را نشان بدهد.

1836534

با ورود میلاد سرلک که به جای محمد کریمی وارد زمین شد، شکل کار تیمی شاگردان قلعه‌نویی آهنگ بهتری پیدا کرد و پاس‌های دقیق و بی‌نقص شماره 10 این روزهای پرسپولیس هم گره بازی را برای ایجاد موقعیت گلزنی باز کرد، تا به احتمال فراوان در آینده بیشتر از این هافبک در تیم ملی ببینیم و بشنویم.
سرلک که حالا با حضور امیر قلعه‌نویی آینده امیدوارکننده‌ای را پیش روی خود می‌بیند، در پایان مسابقه به سمت سرمربی تیم ملی رفت و با بوسه زدن بر شانه‌های سرمربی‌اش از او به خاطر اعتمادی که به او دارد، تشکر کرد.

دیدگاهها