کد خبر : 1898044 | 09 فروردين 1402 ساعت 12:41 | 3.3K بازدید | 0 دیدگاه

محسن‌نژاد: امسال باید پرقدرت ظاهر شویم

مسابقات قهرمانی جهان 1401 را فراموش نخواهم کرد

کشتی‌گیر وزن 60 کیلوگرم کشورمان گفت: با صحبت‌هایی که با کادر فنی کردم با این موضوع کنار آمدم و همه‌چیز را به خدا سپردم، اما نمی‌توانم بگویم که فراموش کرده‌ام.

مسابقات قهرمانی جهان 1401 را فراموش نخواهم کرد

به گزارش "ورزش سه" مهدی محسن‌نژاد در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص کشتی سال 1401 اظهار داشت: سال 1401 با همه فراز و نشیب‌ها و با همه تلخی‌ها و شیرینی‌هایی که داشت گذشت. تلخی سال 1401 برای من مسابقات جهانی بلگراد بود که با یک اشتباه مدال طلای رقابت‌های قهرمانی جهان را از دست دادم. با اینکه من از حریفم پیش بودم، ولی متاسفانه بازی را واگذار کردم، این اتفاق هم یا قسمت بود و یا حکمت خدا؛ به جز این چیز دیگری نیست. در سال 1401 در همه رقابت‌هایی که حضور داشتم از مسابقات آسیایی، جام جهانی و لیگ همه را موفق شدم که مدال طلا را کسب کنم. تنها مسابقات قهرمانی جهان بود که بخت با من یار نبود. 

کشتی‌گیر وزن 60 کیوگرم کشورمان با اشاره به از دست دادن طلای مسابقات قهرمانی جهان تصریح کرد: ببنید من خیلی در مسابقات قهرمانی جهان آماده بودم و شاید هیچ وقت در این حد آماد نباشیم. اگر شرایطم به گونه‌ای بود که بدنم آماده نبود و شکست می‌خوردم اینقدر نمی‌سوختم. ولی با بدن آماده و پیش بودن از حریف چیز دیگری را نشان می‌داد. اگر می‌توانستم کمی بادقت‌تر کشتی را مدیریت کنم، می‌توانستم به راحتی مدال طلا را از آن خودم کنم. با صحبت‌هایی که با کادر فنی کردم با این موضوع کنار آمدم و همه چیز را به خدا سپردم اما نمی‌توانم بگویم که فراموش کرده‌ام. با این موضوع کنار آمدم تا در آینده بتوانم عنوان‌های بهتری را کسب کنم. 

وی درخصوص سال جدید عنوان کرد: امسال سال بسیار مهمی برای ورزش کشور به خصوص کشتی است، هم بازی‌های آسیایی هانگژو را در پیش داریم و هم مسابقات قهرمانی جهان که کسب سهمیه المپیک است و هر کشتی‌گیری 4 سال تلاش می‌کند تا بتواند در چنین موقعیتی به المپیک برسد. انشاالله سال پر قدرتی را داشته باشیم و پر از شیرینی برای ورزش کشور و مردم شریف ایران باشد.

محسن‌نژاد با اشاره به خانه بودن در نوروز 1402 گفت: در چند سال اخیر اولین سالی بود که در ایام ابتدایی نوروز در اردوی تیم ملی نبودیم و کنار خانواده بودیم. حتی یادم می‌آید 2 سال پیش در مسابقات قهرمانی آسیا امیدها در روز سال تحویل در مغولستان بودیم و با حریفان خودمان رقابت می‌کردیم. امسال با توجه به تعویق رقابت‌های قهرمانی آسیا این فرصت را پیدا کردیم که در کنار خانواده باشیم. در ادامه هم امیدوارم در مسابقات قهرمانی آسیا بتوانیم نتایج خوبی را بگیریم و دل مردم ایران را شاد کنیم. 

نایب قهرمان جهان در پایان خاطرنشان کرد: سال جدید را هم به همه مردم عزیز کشورم تبریک عرض می‌کنم امیدوارم سال خوبی برای همه باشد، مخصوصا تیم ملی کشتی فرنگی و آزاد کشورمان، چرا که سال بسیار حساسی را در پیش داریم و مسابقات جهانی امسال برای من بسیار مهم است، چرا که وزن من المپیکی است و باید هم مدال طلای جهان را کسب کنم و هم سهمیه المپیک پاریس را به دست بیاورم. امیدوارم سال خوبی برای همه کشتی‌گیران باشد. از مردم و عزیز و شریف ایران می‌خواهم همیشه ما را از دعای خیر خودشان بی‌نصیب نگذارند. ما فرزندان این ملت هستیم و تلاش می‌کنیم آنها را خوشحال کنیم. 

دیدگاهها