کد خبر : 1898142 | 10 فروردين 1402 ساعت 00:01 | 50.9K بازدید | 12 دیدگاه

رسمی: صدرنشین عربستان در لیگ قهرمانان

الاتحاد 26 میلیون دلار داد و مجوز آسیایی گرفت!

باشگاه الاتحاد موفق شد که مجوز حرفه‌ای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

الاتحاد 26 میلیون دلار داد و مجوز آسیایی گرفت!

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای گذشته اخبار و شایعاتی پیرامون حذف الاتحاد از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل عدم دریافت مجوز حرفه‌ای به گوش می‌رسید. طبق آخرین برآوردها، این تیم چیزی بیش از 26 میلیون دلار بدهکار بود و باید تا روز جمعه آن را پرداخت می‌کرد.

دو حکم نهایی به نفع الکساندر پرییوویچ صربستانی و سکو سانوگو ساحل عاجی صادر شده بود که باشگاه الاتحاد باید مبلغ 60 میلیون ریال سعودی (16 میلیون دلار) پرداخت می‌کرد. آنها پرونده‌های داخلی دیگری نیز داشتند که جمع آن به بیش از 26 میلیون دلار می‌رسید.

1836866

حالا أنمار الحائلی، رئیس هیئت مدیره الاتحاد، خبر خوشی را به هواداران این تیم داد و با انتشار توئیتی حاوی کلمه "مجوز آسیایی" از حل شدن مشکلات این تیم برای حضور در آسیا خبر داده است.

الاتحاد در حال حاضر صدرنشین لیگ عربستان است و با وجود دریافت مجوز حرفه‌ای، هنوز حضور آنها در رقابت‌های آسیایی قطعی نیست. در صورتی که این تیم حداقل در یکی از رقابت‌های لیگ و جام حذفی امسال عربستان به قهرمانی برسد، می‌تواند در لیگ قهرمانان حضور یابد.

1836868

راه دوم حضور الاتحاد در لیگ قهرمانان این است که یکی از قهرمانان فصل گذشته جام‌های داخلی عربستان (الهلال یا الفیحاء)، امسال نیز قهرمانی خود در لیگ یا جام حذفی را تکرار کند و الاتحاد نیز نایب قهرمان لیگ امسال شود، آنگاه این تیم شهر جده، می‌تواند در رقابت‌های آسیایی حضور یابد.

این تیم رقابت‌های فصل جاری لیگ قهرمانان را به دلیل بدهی سنگین مالی و عدم دریافت مجوز حرفه‌ای از دست داده بود و التعاون جانشین آنها شده بود.

1836867

دیدگاهها