کد خبر : 1898172 | 10 فروردين 1402 ساعت 08:00 | 4.1K بازدید | 0 دیدگاه

با تمام وجود بازی کردیم

سرمربی بسکتبال ذوب‌آهن: عراق سورپرایزمان کرد

فرزاد کوهیان در مورد پیروزی مقابل نفت عراق در یک‌چهارم نهایی سوپرلیگ غرب آسیا گفت: در نیمه اول هماهنگی لازم را نداشتیم و نتوانستیم از توپ‌ها در زمان خاص خود استفاده کنیم اما در نیمه دوم بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند.

سرمربی بسکتبال ذوب‌آهن: عراق سورپرایزمان کرد

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، تیم بسکتبال ذوب‌آهن اصفهان در بازی اول یک چهارم نهایی سوپر لیگ غرب آسیا مقابل نفت عراق با حساب ۱۰۹ بر ۱۰۲ پیروز شد.  

بازی دوم این دو تیم ۱۶ فروردین در بغداد برگزار می‌شود و ذوب‌آهن در صورت پیروزی به نیمه‌نهایی این مسابقات صعود می‌کند.  

فرزاد کوهیان سرمربی ذوب‌آهن پس از پیروزی مقابل نفت عراق گفت: بازی دو نیمه کاملا متفاوت داشت؛ نیمه اول اصلا خوب نبودیم اما در نیمه دوم بازیکنان ما با تمام وجود بازی کردند. تلاش و غیرتی که در زمین نشان دادند جای تشکر دارد. مهمترین اصل پیروزی، خواست آنها برای برد بود.  

او در مورد عملکرد ضعیف تیم خود در نیمه اول گفت: فاکتورهای زیادی دست به دست هم می‌دهند تا تیمی خوب یا بد کار کند. در نیمه اول هماهنگی لازم را نداشتیم و نتوانستیم از توپ‌ها در زمان خاص خود استفاده کنیم. البته تیم عراق ۹۰ درصد سه امتیازی زد که ما را سورپرایز و بازی را برای ما سخت کرد.

او در مورد وضعیت مصدومیت بازیکنان خود گفت: ارسلان کاظمی مصدوم است و زانویش درد می‌کند. این بازی را هم با درد انجام داد. آقای جعفری هم از ناحیه کمر آسیب دیده و چند روزی است مشغول فیزیوتراپی است تا خود را به بازی برگرداند.

کوهیان در مورد پیش‌بینی خود از بازی دوم مقابل نفت عراق گفت: بازی بسیار سختی است. دو بازیکن خارجی این تیم بازی را دست می‌گیرند و کار را سخت می‌کنند. اگر ریکاوری خوبی انجام دهیم و بچه‌ها سرحال باشند، امیدوارم کار را در عراق تمام کنیم. 

دیدگاهها